Засідання міжкафедрального наукового семінару "Плодоовочівництво і виноградарство"

Початок: 13:00, 27 листопада

ОГОЛОШЕННЯ

27 листопада 2019 р.                                                                                                       о 13 00 год.

У навчальному корпусі №2 Уманського НУС
(ауд. 142)

ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ ФАХОВОГО МІЖКАФЕДРАЛЬНОГО НАУКОВО-ПРАКТИЧНОГО СЕМІНАРУ
"ПЛОДІВНИЦТВО І ВИНОГРАДАРСТВО"

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Попередній розгляд дисертаційної роботи ПОЛУНІНОЇ Олександри Василівни на тему:
«Способи вирощування двопровідникових саджанців яблуні на підщепі 54-118 у Правобережному Лісостепу України»
на здобуття наукового ступеня кандидата сількськогосподарських наук зі спеціальності 06.01.07 – плодівництво.

Роботу виконано в Уманському національному університеті садівництва України.

Науковий керівник: кандидат сількськогосподарських наук, доцент Майборода Володимир Павлович.

Запрошуються члени семінару, науково-педагогічні працівники, аспіранти, магістранти та всі бажаючі.