Остання редакція: 05 грудня 2019

Пошук наукової літератури за темою магістерської роботи

17 листопада викладачами кафедри Людмилою Слободяник і Володимиром Майбородою спільно з директором Наукової бібліотеки Уманського НУС Світланою Нижник для студентів 51 пм групи було проведено заняття з дисципліни „Методологія і організація наукової роботи”.

Провідний бібліотекар відділу комплектування фондів, наукової обробки документів та організації каталогів Варвара Охмак розповіла про універсальну десяткову класифікацію, її використання у науковій роботі та роботою з таблицями десяткової системи кодування.

Також пояснила структуру каталогів, їх складання та роботу з ними у пошуку інформації за автором чи за галузями знань у відповідності з УДК.

Провідний бібліотекар інформаційно-бібліографічного відділу Людмила Бондаренко розповіла студентам про картотеки: їх види, пошук в них необхідної літератури.

Студентам пояснили, як проводити пошук літератури в електронному каталозі, використовуючи ключові слова і предметні рубрики, та подальше використання отриманих даних з елементів бібліографічного опису документів і адреси зберігання.

Людмила Слободяник, старший викладач