Меню
Остання редакція: 03 березня 2020

Зустріч із співробітниками Інституту виноградарства і виноробства

Договір про науково-технічне співробітництво
Договір про науково-технічне співробітництво

08 травня 2018 року кафедру плодівництва і виноградарства відвідала делегація Відділу механізації ННЦ «Інститут виноградарства і виноробства ім. В.Є. Таїрова» НААН України

У рамках дії договору про науково-технічне співробітництво між Національним науковим центром «Інститут виноградарства і виноробства ім. В. Є. Таїрова» НААН України та Уманським національним університетом садівництва відбулася ділова зустріч у ході якої співробітники установ мали нагоду обмінятися досвідом у ручному щепленні плодових культур.

У розмові взяли участь керівник відділу відділу механізації з дослідною майстернею Кувшинов Андрій Олексійович – кандидат технических наук, доцент, та співробітники: Савін Михайло Олексійович – провідний науковий співробітник, кандидат технічних наук, Сапожніков Анатолій Михайлович – провідний науковий співробітник, кандидат техничних наук, Кушнір Павло Володимирович – технік.

Напрацюваннями кафедри плодівництва і виноградарства в галузі плодового розсадництва поділилися завідувач кафедри, д.с.-г.н., професор О. В. Мельник, д.с.-г.н., професор В. В. Заморський, к.с.-г.н., доцент В. П. Майборода, к.с.-г.н., викладач А. М. Чаплоуцький та студенти факультуту плодоовочівництва, екології та захисту рослин.

Сегодні відділ механізації ННЦ «Інститут виноградарства і виноробства ім. В.Є. Таїрова» НААН України – науковий підрозділ в Україні, що розробляє техніку для галузі виноградарства. У кожному виноградарском господарстві, в кажному розсаднику працюють створені у відділі машини.

Останню розробку для ручного щеплення за допомогою секаторів продемонстрував співробітникам кафедри плодівництва і виноградарства Уманського НУС провідний науковий співробітник відділу механізації ННЦ «Інститут виноградарства і виноробства ім. В.Є. Таїрова», к.т.н. Савін Михайло Олексійович.

 

Пристосування секатора для щеплення (відео)

 

 


Володимир Майборода, 

Фото і відео автора