Остання редакція: 03 березня 2020

Зустріч студентів-магістрантів із фахівцем сучасних технологій садівництва к.с.-г.н. С.Д.Чебаном (Подільський ДАТУ)

18 жовтня 2016 р. студенти-магістранти 61 пм групи заслухали повідомлення про напрямки розвитку садівництва Поділля під час зустрічі з Сергієм Чебаном – фахівцем із сучасних технологій садівництва, доцентом кафедри плодоовочівництва, лісового і садово-паркового господарства Подільського державного аграрно-технічного університету.

Поділля є лідером у валовому виробництві українських яблук.
Як основний регіон промислового садівництва України, Поділля охоплює Вінницьку, Хмельницьку, південні райони Тернопільської та північні - Одеської  областей; відносяться до нього також невеликі прилеглі території Житомирської, Черкаської, Кіровоградської та Київської областей.

Філіалами кафедри плодівництва і виноградарства на Поділлі є відомі фермерські господарства СФГ "Яніс-4" (с. Грушівці, Кельменецький р-н, Чернівецька обл.), ФГ "МакоСад" (с.Рідківці, Новоселицького Р-ну, Чернівецької обл.), підтримуються зв'язки з  ФГ "Гадз" (с. Трибухівці, Бучацький район, Тернопільська область),  де практикуються наші студенти чи працюють наші випускники.

Професор Олександр Мельник, завідувач кафедри плодівництва і виноградарства

Фото – Вікторія Майданюк, студент-магістрант 61 пм групи