Меню
Остання редакція: 30 листопада 2017

Відокремлення відсадків у маточнику клонових підщеп

З 25 жовтня по 1 листопада 2017 року студенти другого курсу факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин на навчальній практиці з розсадництва опановували навички з відокремлення відсадків у маточнику клонових підщеп НВВ Уманського НУС.

Доцент кафедри плодівництва і виноградарства Володимир Майборода ознайомив студентів з особливостями відокремлення відсадків від маточного куща та наочно продемонстрував виконання цієї агротехнічної операції.

Також студенти освоїли процеси сортування відсадків підщепи 54-118 та закладання їх на зберігання. Керівництво академічними групами здійснювали викладачі Кравцова Яна Олександрівна та Полуніна Олександра Василівна.

Полуніна О. В.

Кравцова Я. О.

(фото Кравцової  Я. O.)

Останні новини

Сучасні технології в садівництві Уманщини (матеріали виїзного заняття)Читати повністю

Сучасні технології в садівництві Уманщини (матеріали виїзного заняття)

У третій декаді вересня 2023 року докторанти кафедри плодівництва і виноградарства ознайомились зі станом насаджень садівничого господарства Заріцьких у другій половині вегетації (попередній візит відбувся напровесні цього сезону).

Читати повністю

Сучасні технології вирощування горіхоплідних культур (матеріали виїзного семінару)Читати повністю

Сучасні технології вирощування горіхоплідних культур (матеріали виїзного семінару)

На початку вересня викладачі і студенти 41-с та докторанти 21-дфс груп кафедри плодівництва і виноградарства Уманського національного університету садівництва відвідали крупнотоварну плантацію фундука (ліщина крупноплідна) поблизу міста Тетіїв на Київщині.

Читати повністю

Заслужена нагородаЧитати повністю

Заслужена нагорода

Колектив кафедри плодівництва і виноградарства Уманського НУС щиро вітає свого колегу із визнанням здобутків у науково-педагогічній діяльності!

Читати повністю

Перша практика першокурсниківЧитати повністю

Перша практика першокурсників

Студенти першого курсу факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин активно долучилися до покращення благоустрою території університету.

Читати повністю

Всі новини