29.10.2017
Практичне навчання з формування і обрізування черешні Читати повністю

Практичне навчання з формування і обрізування черешні

17 та 19 жовтня 2017 року студенти 41-п та 42-п груп факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин під час практичних занять з курсу плодівництва продовжували вивчення особливостей формування та обрізування плодових насаджень. Цього разу студенти ознайомилися з особливостями обрізування насаджень черешні. Студентам наочно продемонстровано основи формування й обрізування веретеноподібної крони черешні на підщепі Гізела 5.

Уманська садівнича школа – садівникам ВінниччиниЧитати повністю

Уманська садівнича школа – садівникам Вінниччини

До Вашої уваги частина виступу, виголошеного 20 жовтня у м. Бар Вінницької області під час науково-практичного семінару «Сучасні технології в садівництві». Семінар відбувся в рамках фестивалю-ярмарку "AppleBar" у приміщенні Дому польської культури.

29.09.2017
Вивчення морфології плодових рослинЧитати повністю

Вивчення морфології плодових рослин

25 та 28 вересня відбулись практичні заняття з плодівництва у студентів 31-П та 32-п груп факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин на тему «Морфологія плодових рослин», що проводились доцентом кафедри плодівництва і виноградарства Майбородою В. П. та викладачем Шарапанюк О.С.

19.09.2017
Вивчення класифікації плодових рослинЧитати повністю

Вивчення класифікації плодових рослин

11 і 14 вересня студенти третього курсу 31-п та 32-п груп на лабораторному занятті з навчальної дисципліни «Плодівництво» вивчали ботанічну класифікацію плодових рослин і їх групування за біологічно-виробничими ознаками.

15.09.2017
Магістранти факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин вчилися облаштовувати робоче місце науковцяЧитати повністю

На лабораторному занятті з елементами ділової гри навчальної дисципліни "Методологія та організації наукових досліджень" магістранти 11м-с та 11м-зґ груп факультету магістранти факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського НУС вчилися облаштовували робоче місце науковця.

Удосконалення підготовки спеціалістів–плодоовочеводівЧитати повністю

Удосконалення підготовки спеціалістів–плодоовочеводів

Актуальні і для сьогодення матеріали з такою назвою опубліковано у 1999 році доцентом кафедри плодівництва і виноградарства Аркадієм Олексійовичем Бондаренком в «Збірнику наукових праць Уманської сільськогосподарської академії».