13.03.2020
Наказ "Про введення карантинних заходів на території Уманського національного університету садівництва"Читати повністю

Висвітлена офіційна позиція Уманського національного університету садівництва щодо введення карантинних заходів та окремі положення, що регулюють порядок навчання студентів у період з 12.03.2020 р. до 03.04.2020 р.

Практичне заняття з насіннєвого розмноження плодових рослинЧитати повністю

Практичне заняття з насіннєвого розмноження плодових рослин

10 березня 2020 року під час лабораторного заняття з розсадництва студенти 21-с та 11к-с груп факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин вивчали насіннєве розмноження плодових рослин.

Відбувся черговий День саду Уманського НУСЧитати повністю

Відбувся черговий День саду Уманського НУС

06 березня 2020 року за участі кафедри плодівництва і виноградарства факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин відбувся черговий науково-практичний семінар "ДЕНЬ САДУ Уманського національного університету садівництва".

04.03.2020
Вітаємо Ольгу Сергіївну Шарапанюк із присудженням наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук зі спеціальності 06.01.07 - плодівництво!Читати повністю

03.03.2020
Участь науково-педагогічних працівників кафедри плодівництва і виноградарства Уманського НУС у конференції «Майстерня садівництва»Читати повністю

27 лютого 2020 року в смт. Сутиски Тиврівського району Вінницької області відбулася конференція «Майстерня садівництва» організована компанією «Сингента». Серед учасників були представники Уманського національного університету садівництва.

03.03.2020
Практичне заняття з розсадництва "Закономірності проходження регенерації"Читати повністю

Практичне заняття з розсадництва "Закономірності проходження регенерації"

У лютому 2020 року студенти 11к-с та 21-с груп факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин під час лабораторних робіт з навчальної дисципліни "Розсадництво" заклали та провели експеримент "Закономірності проходження регенерації".