Остання редакція: 28 вересня 2024

Чергова зустріч із стейкхолдером

Завдяки співпраці з виробництвом кафедра плодівництва і виноградарства Уманського національного університету садівництва забезпечує високу якість підготовки майбутніх плодоводів.

Нещодавно відбулася робоча зустріч науково-педагогічних працівників кафедри плодівництва і виноградарства з головним агрономом ПАТ «Вікторія» Сергієм Івановичем ЧЕПКИМ, випускником факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського НУС.

Упродовж зустрічі учасники ознайомилися з плодовими насадженнями господарства та елементами технології вирощування яблуні і сливи. Було також обговорено зі стейкхолдером освітньо-професійну програму «Садівництво та виноградарство» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівня вищої освіти. Сергієм Івановичем було внесено пропозиції щодо оптимізації деяких освітніх компонентів. Учасники зустрічі висловили готовність до подальшої співпраці в покращенні освітнього процесу та практичної підготовки студентів.

Завідувач кафедри Роман ЯКОВЕНКО