Остання редакція: 17 березня 2024

День саду Уманського НУС

Запрошуємо взяти участь у щорічному науково-практичному семінарі "День саду УНУС", приурочений 95-річчю від дня народження професора С.Г. Власюка (Сучасні технології в садівництві. Інноваційні технології вирощування яблуні)», що відбудеться на базі Уманського національного університету  садівництва.

Традиційно напровесні "День саду" збирає на Уманщині представників компаній, керівників садівничих господарств, агрономів-садівників, дорадників, науковців. В програмі заходу: висвітлення результатів наукових розробок в галузі садівництва, виставка, презентація компаній, актуальні доповіді, майстер-клас обрізування зерняткових насаджень.

Захід відбудеться за адресою м. Умань, вул. Інститутська 1 (навчальний корпус 1).

15 березня 2024 року. Початок о 1000.

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ:

900 до 10.00 Реєстрація учасників.

1000 – Вітальне слово ректора Уманського національного університету садівництва, професора Олени НЕПОЧАТЕНКО.

1005 – Вступне слово голови Асоціації «Укрсадпром» Олександра МАТВІЙЦЯ.

1010 – «Знаний фахівець плодівничої справи: до 95-річчя від дня народження Степана Власюка» Світлана ГАСІЦА, бібліотекар ІІ кат. Уманський НУС.

1025 – «Стратегія азотного живлення яблуні» Роман ЯКОВЕНКО доктор с.-г. наук, професор, завідувач кафедри плодівництва і виноградарства Уманський НУС.

1040– «Особливості застосування в садах мікродобрив та біопрепаратів виробництва Мінераліс Україна» Юрій ЛІПСЬКИЙ кандидат екон. наук, директор ТОВ «Мінераліс Україна».

1055– Багатопровідникові системи вирощування, власний досвід» Анна Сахончик консультант, FruitExpert.

1115 «Стратегія захисту плодових насаджень України від західного травневого хруща» Юрій ЯНОВСЬКИЙ доктор с.-г. наук, професор кафедри захисту і карантину рослин Уманський НУС.

1140– «Особливості конструкцій сучасних насаджень яблуні» Володимир ЗАМОРСЬКИЙ доктор с.-г. наук, професор кафедри плодівництва і виноградарства Уманський НУС.

1155 «Біопрепарати у технологіях вирощування фруктів» Володимир СІЛЕНКО кандидат с.-г. наук, начальник відділу супроводу технологій садівництва та овочівництва компанія БТУ- Центр.

1210– «Захист садів препаратами від компанії Самміт-Агро Юкрейн» Андрій ОСИКОВИЙ провідний спеціаліст із садівництва компанія «Самміт-Агро Юкрейн».

1225– «Ревіона ‑ новинка від компанії BASF» Ольга ШАРАПАНЮК кандидат с.-г. наук, менеджер з технічної підтримки спецкультур команія BASF.

1240– «Біологічні рішення у садівництві від світових виробників», Олександр БИКОВСЬКИЙ агроном-консультант ТОВ «Агрітема».

1255«Міравіс® ‑ інноваційний фунгіцид для захисту саду» Дмитро ТИМОШЕНКО менеджер з технічної підтримки ЗЗР для спеціальних культур, компанія «Сингента».

1310«Агродрони та робототехніка: інновації XAG» Анатолій БЕЗОЛЮК, керівник агро напрямку компанія DroneUA.

1325 – Презентації фірм і компаній.

1345 – Майстр-клас з обрізування дерев яблуні в дослідному саду Уманського НУС (Володимир ОСАДЧИЙ кандидат с.-г. наук, консультант із садівництва, Андрій ЧАПЛОУЦЬКИЙ кандидат с.-г. наук, доцент кафедри плодівництва і виноградарства).