Остання редакція: 04 травня 2016

Інноваційні технології в навчальному процесі: контурне обрізування яблуні

Аспірантка Яна Кравцова із студентом Миколою Волошиним враховують масу видаленої під час обрізування деревини.

У пору цвітіння яблуні в університетському дослідно-показовому саду голландського типу проведено контурне обрізування дерев на карликовій підщепі М.9. Експеримент розпочато кілька років тому з використанням розробленого на кафедрі плодівництва і виноградарства шаблону. Насадження закладено в 1995 р. отриманими з Нідерландів безвірусними саджанцями яблуні провідних сортів світової селекції.

Більш детально читайте тут - Інноваційні технології в навчальному процесі: контурне обрізування яблуні