Остання редакція: 30 березня 2021

Навчальна практика з формування і обрізування плодових дерев

Доцент Яковенко Р. В. демонструє особливостi формування дерев яблуні у віковому періоді росту.

Із 25 лютого до 26 березня 2021 року студенти 31-с факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин, а також 31 ас, 32 ас, 33 ас, 34 ас факультету агрономії, під час навчальної практики з курсу плодівництва закріплювали навички з формування та обрізування дерев у плодових насадженнях.

Студенти факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин, а також агрономії мали можливість закріпити знання і набути практичних навичок з обрізування дерев зерняткових і кісточкових культур у різновікових насадженнях яблуні, груші, сливи, абрикоси, черешні навчально-виробничого відділу Уманського НУС.

Керівництво академічними групами студентів здійснював професорсько-викладацький склад кафедри плодівництва і виноградарства.

Олександра Полуніна,  к.с.-г.н., викладач

Фото - В. П. Майборода, Р. В. Яковенко, О. В. Полуніна