Остання редакція: 26 серпня 2024

Підвищення кваліфікації

Підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників Уманського НУС є одним із ключових факторів забезпечення якісної вищої освіти, адже стимулює наукову діяльність, сприяє міждисциплінарному обміну знаннями та створює можливості для професійного нетворкінгу. Регулярне оновлення знань дозволяє викладачам бути в курсі останніх наукових досягнень, що критично важливо для підготовки конкурентоспроможних фахівців.

З 5 по 7 серпня 2024 року доцент кафедри плодівництва і виноградарства Олександра ПОЛУНІНА дистанційно долучилася до курсів підвищення кваліфікації «Наукові засади адаптивного виноградарства» та Літньої школи виноградаря на базі ННЦ «ІВіВ ім. В.Є. Таїрова» й отримала відповідне свідоцтво.

Щира подяка організаторам та лекторам за високий рівень проведення заходу!