Остання редакція: 28 листопада 2019

Практичне заняття з інтенсивних технологій садівництва і виноградарства

26 вересня студенти 61м-с групи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин під керівництвом доктора сільськогосподарських наук, професора Мельника О. В. опановували основи формування і обрізування дерев вишні для комбайнового збору врожаю.

Комбайнове збирання врожаю вишні стає все більше актуальним, оскільки дозволяє значно скоротити витрати на проведення даного агрозаходу. Однак, машини для збору вишень потребують спеціального формування дерев вишні.

На початку заняття студенти ретельно ознайомилися з формами крон вишні.
А далі професор Мельник О. В. пояснив особливості формування дерев призначених для комбайнового збирання врожаю в промислових насадженнях вишні.

У формовому саду Уманського НУС студенти моделювали ручне обрізування дерев вишні за допомогою спеціальних прищіпок та пояснювали свої дії.

Заняття вийшло цікавим та змістовним.

Світлана Шинкаренко, студентка 61м-с групи