Остання редакція: 18 жовтня 2016

Теорія у поєднанні з практикою на занятті з ампелографії

28 березня на кафедрі плодівництва і виноградарства проведено відкрите практичне заняття з ампелографії на тему „Опис морфологічних ознак листків винограду".

Оволодіння вмінням опису морфологічних ознак листків є одним з важливих елементів в ампелографії - науці про сорти винограду.

Завдяки цьому вмінню фахівець з виноградарства може в подальшому успішно визначати сорти винограду.

Під керівництвом асистента кафедри Слободяник Людмили проведено практичне заняття, де студенти 3 курсу факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин мали змогу оволодіти методикою опису морфологічних ознак листків та самостійно провести їх опис. Для цього студенти використували надані їм гербарні зразки 12 сортів винограду.

На занятті були також присутні викладач кафедри Шарапанюк Ольга та аспіранти Полуніна Олександра і  Кравцова Яна.

Людмила Слободяник, асистент кафедри плодівництва і виноградарства