Остання редакція: 26 жовтня 2021

Практичне заняття з плодівництва для студентів Вроцлавського університету

Взявши участь у конкурсі та отримавши грант на стажування за програмою професора Станіслава Толпи, викладачі кафедри плодівництва і виноградарства Уманського національного університету садівництва Чаплоуцький А. М. та Полуніна О. В. впродовж вересня-жовтня мали змогу пройти стажування на кафедрі садівництва у Вроцлавському природничому університеті (Польща).

В рамкам науково-педагогічного стажування доцентом кафедри плодівництва та виноградарства Чаплоуцьким Андрієм Миколайовичем було проведено заняття з плодівництва для студентів Вроцлавського університету. Темою заняття було вивчення способів розмноження плодових культур.

Група студентів, що навчається за програмою міжнародного обміну "Erasmus +", мала змогу вивчити теоретичні аспекти та наочно ознайомитись із особливостями виконання щеплень.

Студентам із Франції, Португалії та Іспанії було продемонстровано майстер-клас восьми способів щеплення плодових культур.

Студенти мали змогу особисто спробувати на набути практичних навичок зі щеплення плодових культур.

Андрій Чаплоуцький, доцент кафедри плодівництва і виноградарства