Остання редакція: 20 березня 2023

Школа садівництва

17 березня 2023 року доценти  кафедри плодівництва і виноградарства Буцик Роман Миколайович, Чаплоуцький Андрій Миколайович та професор Заморський Володимир Васильович провели навчання з обрізування плодових дерев в Уманській гімназії №2.

Директор Уманської гімназії №2 Михайло Павлович Яременко постійно приділяє увагу садовим рослинам. На території гімназії налічується понад сто плодових дерев різного виду. Плантація садових рослин гармонійно поєднана з декоративними кущами. Вражає охайний догляд та чудовий стан висаджених рослин.

Під час проведення обрізування плодових дерев викладачі надали професійні консультації та реалізували нові  способи формування крон плодових дерев. Директором гімназії запропоновано проводити систематичні навчальні консультації з садівництва для учнів та співробітників.

Володимир ЗАМОРСЬКИЙ

доктор с.-г. наук, професор