Остання редакція: 08 жовтня 2024

Студентський науковий гурток кафедри плодівництва і виноградарства

2 жовтня 2024 року відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри плодівництва та виноградарства.

Студенти мали чудову можливість познайомитися з випускником Уманського національного університету садівництва, доцентом кафедри плодівництва і виноградарства Головатим Петром Анатолійовичем, в якого неймовірно великий багаж знань та більш ніж 8 років досвіду роботи в іноземних компаніях. Учасники засідання здобули неоціненні знання щодо своєї майбутньої професії, дізналися цікаві нюанси проходження співбесіди і працевлаштування на виробництві, умови роботи у європейських фірмах, деякі секрети продуктивності на роботі. В продуктивній бесіді відвідувачі гуртка отримали величезну дозу позитиву та цінних порад.

В процесі традиційної дегустації  учасники гуртка розглянули та скуштували такі сорти яблук як Фуджі Фубракс (Fuji Fubrax) і Чемпіон Арно (Szampion Arno).

Студентка 31-с групи Ткаченко Яна розкрила цікаві помологічні і виробничі особливості японського сорту Фуджі.

В порівняльній оцінці сортів Роман Миколайович Буцик доповнив виступ, розповів про сорт Чемпіон. При цьому, учасники гуртка досить плідно обговорили особливості поведінки аналізованих сортів у поточному вегетаційному сезоні.

Студенти були задоволені, щасливі та ситі.

Ткаченко Яна

(Студентка 31-с групи)