Остання редакція: 20 травня 2024

Світла пам'ять Ганні Дмитрівні Райко

2.01.1952 15.05.2024

Ганна Дмитрівна Райко усе трудове життя працювала на кафедрі плодівництва і виноградарства УНУС з 1972 р. сезонно на дослідах, після закінчення університету лаборантом і тривалий час, перед виходом на пенсію, старшим лаборантом.

Багаторічною сумлінною працею вирізнялася відданістю обраній справі. Сприяла в одержанні професійних знань студентам і аспірантам.

Про неї говорили всі її добрі справи охайність кафедри, підтримання належного стану матеріальних засобів, приладів та інструментів, забезпечення навчального процесу і чимало іншого.

У роботі професіонал, чуйна і бережлива, завжди усміхнена та доброзичлива, була носієм найціннішого людяності, порядності та назвичайної скромності.

Пам’ятатимемо Ганну Дмитрівну як надзвичайно скромну, просту, товариську, привітну та приємну у спілкуванні людину.

Світла пам'ять світлій людині ...

Колектив кафедри плодівництва і виноградарства