Остання редакція: 27 листопада 2019

Третя Всеукраїнська наукова студентська Інтернет-конференція "Інновації в садівництві"

26 листопада 2019 року Третя Всеукраїнська студентська наукова інтернет-конференція “Інновації в садівництві” працювала в науступних секціях:

• Розсадництво;
  • Агротехніка, агрохімія, зрошення, захист рослин.

Результати власних наукових досліджень у садівництві оприлюднили 10 молодих науковців Уманського національного університету садівництва і Національного університету біоресурсів і природокористування України (м. Київ).

• Розсадництво

Бодаш В.В., Майборода В.П. - науковий керівник – к. с.-г. н., доцент Майборода В. П. (УНУС)

Вихід відсадків підщепи груші Айва ВА-29 залежно від формування навантаження у маточнику НВВ Уманського НУС

• Агротехніка, агрохімія, зрошення, захист рослин

Михайлова Д. С., Буцик Р. М. - науковий керівник – к. с.-г. н., доцент Буцик Р. М. (УНУС)

Продуктивність сортів лохини в умовах Кіровоградської області

Чумаченко С. С., Буцик Р. М. - науковий керівник – к. с.-г. н., доцент Буцик Р. М. (УНУС)

Продуктивність суниці залежно від типу садивного матеріалу

Бондаренко Ю. С., Кузьмінець О. М. - науковий керівник – к. с.-г. н., асистент Кузьмінець О. М. (НУБіП України)

Вирощування лохини за органічною технологією у СВК «Ягідки» Київської області

Демченко О. Я., Яковенко Р. В. - науковий керівник – к. с.-г. н., доцент Яковенко Р. В. (УНУС)

Продуктивність груші сорту Конференція залежно від удобрення в НВВ Уманського НУС

Підлубна В. Я., Яковенко Р. В. - науковий керівник – к. с.-г. н., доцент Яковенко Р. В. (УНУС)

Урожайність та якість плодів груші в навчально-виробничому відділі Уманського національного університету садівництва

Книш Л. Ю., Мельник Ю. В. - науковий керівник - викладач Мельник Ю. В.

Активність росту яблуні залежно від утримання ґрунту в Уманському НУС

Крошка Д. Г., Шарапанюк О. С. - науковий керівник - викладач Шарапанюк О. С. (УНУС)

Вплив регуляторів росту на якість плодів яблуні

Піддубний В. В., Чаплоуцький А. М. - науковий керівник - Чаплоуцький А. М. (УНУС)

Продуктивність дерев яблуні сорту Джонавелд залежно від способу і строку обрізування

Черній А. П., Чаплоуцький А. М. - науковий керівник - Чаплоуцький А. М. (УНУС)

Активність росту дерев яблуні залежно від строку обрізування крони

Учасники конференції, їх наукові керівники та доповіді наведено в таблиці за відповідними посиланнями на спеціалізованому сайті =Конференція On-Line. Кафедра плодівництва і виноградарства Уманського НУС=

Щоб переглянути чи скачати доповідь у форматі *.pdf достатньо активувати тезу натисканням її назви лівою кнопкою миші.

Свої відгуки на доповіді учасників надсилайте на адресу поштової скриньки plodivnytstvo@gmai.com
і ми розмістимо на сайті =Конференція On-Line. Кафедра плодівництва і виноградарства Уманського НУСв розділі =Обговорення=.