Остання редакція: 03 жовтня 2022

Участь науковців кафедри в науково-практичному семінарі

28 вересня 2022 року в Поліському національному університеті відбувся науково-практичний онлайн семінар «Сучасні тенденції садівництва в Поліссі України» на базі кафедри технологій у рослинництві.

Учасниками семінару були представники Поліського національного університету, Інституту садівництва НААН України, Уманського національного університету садівництва та керівники садівничих господарств. У роботі науково-практичного семінару з темою доповіді: «Аналіз досліджень з удобрення плодових культур в Уманському національному університеті садівництва» взяв участь Яковенко Роман Володимирович кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри плодівництва і виноградарства. Модератором даного заходу виступив Пелехатий Вадим Миколайович (випускник Уманського СГІ) кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри технологій у рослинництві.

Роман ЯКОВЕНКО, доцент кафедри плодівництва і виноградарства