Остання редакція: 27 жовтня 2023

Участь викладачів кафедри у науково-практичній конференції

26 жовтня співробітники кафедри плодівництва і виноградарства відвідали на Вінничині IX Міжнародну благодійну науково-практичну конференцію «Успішне садівництво, овочівництво й переробка: технології та інновації. Вчимося перемагати!», організовану медіагрупою «Технології та Інновації».

Під час пленарної частини представники кафедри Роман ЯКОВЕНКО, Олександра ПОЛУНІНА, Богдан ЧЕЦЬКИЙ та Інна КУЧЕР ознайомилися із сучасними тенденціями у вирощуванні плодових культур, обмінялися досвідом з представниками галузі та здобули нові знайомства і контакти для подальшої співпраці.

Слід відзначити значну кількість випускників Уманського НУС серед спікерів та відвідувачів конференції. Надзвичайно приємно, що наші ще донедавна студенти є активними учасниками садівничої спільноти України.

Олександра ПОЛУНІНА