Остання редакція: 09 квітня 2024

В Уманському НУС висаджено колекцію сортів фундука

9 квітня 2024 року колективом кафедри плодівництва і виноградарства закладено навчально-дослідні насадження фундука. Садивний матеріал перспективних сортів американської та італійської селекції надано ПОПП «Еліта» в рамках науково-виробничої співпраці. Варто зазначити, що  головним агрономом фундукового саду господарства працює наш випускник Євген ЛАЙТЕР, який і виростив для рідного університету саджанці. Також садивний матеріал вітчизняної селекції був наданий Олександром БАЛАБАКОМ, професором кафедри екології та безпеки життєдіяльності.

Нові насадження слугуватимуть базою для навчальної та наукової роботи здобувачів освіти зі спеціальності 203 «Садівництво, плодоовочівництво та виноградарство».

Колектив кафедри щиро дякує керівництву ПОПП «Еліта», Євгену ЛАЙТЕРУ та Олександру БАЛАБАКУ за співпрацю.

Олександра ПОЛУНІНА