Остання редакція: 12 травня 2022

В Уманському НУС закладено виноградник сортами винограду селекції Інституту ім. В. Є. Таїрова

Колектив кафедри на закладанні виноградника (09.05.2022 р.)

Кафедрою плодівництва і виноградарства згідно розпорядження ректорату продовжується реконструкція науково-дослідних ділянок на площах ННВ університету.

З цією метою було досягнуто домовленостей щодо наукової співпраці з «ННЦ «ІВіВ ім. В.Є. Таїрова» з метою вивчення нових сортів винограду селекції інституту.

Інститутом ім. В.Є Таїрова за умовами договору передано для університету сім столових сортів -  Кардишах Таїровський, Комета, Таїрян, Оригінал, Персей, Кишмиш Таїровський, Загадка; чотири технічні сорти – Рубін Таїровський, Мускат Одеський, Ароматний, Загрей; три підщепні сорти – Добриня, Кобера 5 ББ, Рипарія х Рупестріс 101-14.

Виноградник на площі 0,25 га було закладено 9 травня 2022 р. викладачами, аспірантами та лаборантами кафедри. Наукові дослідження будуть проводитись в межах тематики підготовки докторів філософії (навчається Яровий Микола Сергійович).

Завідувач кафедри плодівництва і виноградарства Заморський В. В.

Фото 1-16 -- Володимир Майборода, фото 17-18 -- Олександр Мельник