Остання редакція: 29 вересня 2017

Вивчення морфології плодових рослин

25 та 28 вересня відбулись практичні заняття з плодівництва у студентів 31-П та 32-п груп факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин на тему «Морфологія плодових рослин», що проводились доцентом кафедри плодівництва і виноградарства Майбородою В. П. та викладачем Шарапанюк О.С.

Студенти ретельно вивчали плодоносні утворення ягідних, плодових та горіхоплідних культур безпосередньо в садах та ягідниках НВВ Уманського НУС. Адже відомості та навички із розрізнення плодоносних утворень та їх розміщення на рослині мають практичне застосування під час проведення агротехнічної операції з обрізування рослин - фаховий вплив на процеси росту і плодоношення плодових культур.

Результатом заняття стане підготовка студентами особистої колекції плодоносних утворень (гербарію). Гербарій стане практичним посібником майбутнім фахівцям.

Викладач Ольга Шарапанюк

Фото Володимира Майбороди