Остання редакція: 28 червня 2020

Захист кандидатської дисертації зі спеціальності 06.01.07 - плодівництво викладача кафедри плодівництва і виноградарства УНУС Полуніної Олександри Василівни

Під час доповіді Олександри Василівни Полуніної

24 червня 2020 р. відбувся захист кандидатської дисертації Полуніної Олександри Василівни на тему "Способи вирощування двопровідникових саджанців яблуні на підщепі 54-118 у Правобережному Лісостепу України"

24 червня 2020 р. в Уманському національному університеті садівництва Міністерства освіти і науки України на засіданні Спеціалізованої вченої ради Д 74.844.01 під головуванням доктора сільськогосподарських наук, професора Осокіної Ніни Максимівни відбувся захист дисертації викладача кафедри плодівництва і виноградарства Уманського НУС Полуніної Олександри Василівни на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук за спеціальністю 06.01.07 – плодівництво.

Тема дисертації: "Способи вирощування двопровідникових саджанців яблуні на підщепі 54-118 у Правобережному Лісостепу України".

Роботу виконано в Уманському національному університеті садівництва України. Україна.

Науковий керівник – кандидат сільськогосподарських наук, доцент Майборода Володимир Павлович, Уманський національний університет садівництва.

Офіційний опонент – доктор сільськогосподарських наук, професор Лисанюк Віктор Григорович, заступник директора по науково-виробничій роботі Національного наукового центру "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства".

Офіційний опонент – кандидат сільськогосподарських наук Соболь Віктор Андрійович, Інститут садівництва Національної академії аграрних наук України, завідувач відділом розсадництва.

Вітаємо з успішним захистом!