Остання редакція: 23 лютого 2024

Захист кандидатської дисертації зі спеціальності 06.01.07 - плодівництво викладача кафедри плодівництва і виноградарства УНУС Шарапанюк Ольги Сергіївни

Захист дисертації О. С. Шарапанюк

04 грудня 2019 р. відбувся захист кандидатської дисертації Ольги Сергіївни Шарапанюк на тему "Продуктивність відсадкового маточника підщеп яблуні залежно від субстрату й обробки регулятором росту в Правобережному Лісостепу України"

04 грудня 2019 р. у конференц-залі адміністративного корпусу Уманського національного університету садівництва Міністерства освіти і науки України на засідання Спеціалізованої вченої ради Д 74.844.01 під головуванням доктора сільськогосподарських наук, професора Осокіної Ніни Максимівни відбувся захист дисертації викладача кафедри плодівництва і виноградарства Уманського НУС Шарапанюк Ольги Сергіївнина здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук за спеціальністю 06.01.07 – плодівництво.

Тема дисертації: "Продуктивність відсадкового маточника підщеп яблуні залежно від субстрату й обробки регулятором росту в Правобережному Лісостепу України"

Роботу виконано в Уманському національному університеті садівництва України.

Науковий керівник – Заслужений діяч науки і техніки України, доктор сільськогосподарських наук, професор Мельник Олександр Васильович, Уманський національний університет садівництва

Офіційний опонент – доктор сільськогосподарських наук, професор Лисанюк Віктор Григорович, Академія технологічних наук України, заступник директора по науково-виробничій роботі Національного наукового центру "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства".

Офіційний опонент – кандидат сільськогосподарських наук Соболь Віктор Андрійович, Інститут садівництва Національної академії аграрних наук України, завідувач відділом розсадництва.

Вітаємо з успішним захистом!