+38 (04744) 3-23-26
Меню
Остання редакція: 12 листопада 2021

Зустріч гарантів освітньої програми "Садівництво та виноградарство" зі стейкхолдерами з Польщі

10 листопада 2021 р. відбулася зустріч гарантів освітньої програми "Садівництво та виноградарство" Заморського В.В. (третій рівень вищої освіти), Яковенка Р.В. (перший рівень вищої освіти ) і Чаплоуцького А.М. (початковий рівень вищої освіти). зі стейкхолдерами – Галаком Ігорем (головним агрономом), Макаревіч Павелом (менеджером) і Макаревіч Анетою (менеджером) компанії Fieldstone Investments II Sp. Z o. o.

Головний агроном Галак Ігор (випускник Уманського НУС факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин) розповів про компанію Fieldstone Investments II Sp. Z o. o., зокрема про її підрозділ PLANTATION BOROWA/KOZNIEWICE, що займається вирощуванням ягід лохини та малини і їх посадкового матеріалу. Макаревічі Павел і Анета розповіли про можливість прохлдження у підрозділах компанії виробничої практики студентами, стажування викладачів, а також наукового співробіництва між Уманським НУС та компанією Fieldstone Investments II Sp. Z o. o. Дана компанія тісно співпрацює в науковому напрямку з вченими Вроцлавського та Варшавського університетів.

Гарантами в свою чергу було представлено освітні програми «Садівництво та виноградарство» та під час обговорення зі стейкхолдерами висловлено пропозиції, щодо їх удосконалення.

В кінці зустрічі було прийняте рішення щодо можливості підписання договору про навчально-наукову співпрацю між кафедрою плодівництва і виноградарства Уманського НУС і компанією Fieldstone Investments II Sp. Z o. o.

Учасники зустрічі


Роман Яковенко, доцент кафедри плодівництва і виноградарства

Фото – Володимир Заморський