Остання редакція: 26 лютого 2024

Зустріч зі стейкхолдерами

З метою забезпечення якості освітньої діяльності 23 лютого 2024 року відбулася зустріч завідувача кафедри плодівництва і виноградарства, професора, гаранта Романа ЯКОВЕНКА та доцента Олександри ПОЛУНІНОЇ з представниками ФГ «Гарна справа» Володимиром БАРДИКОМ і Станіславом ЖИЛУНОМ, що є випускниками факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського НУС.

Впродовж зустрічі було обговорено освітньо-професійну програму «Садівництво та виноградарство» спеціальності 203 «Садівництво, плодоовочівництво та виноградарство» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Стейкхолдери внесли деякі пропозиції щодо наповненості освітньої програми та оптимізації деяких освітніх компонентів. Висловили також готовність до подальшої співпраці в покращенні освітнього процесу та підтримки здобувачів Alma mater.

Роман ЯКОВЕНКО, Олександра ПОЛУНІНА