Меню
Остання редакція: 30 червня 2016

Освіта – наука – виробництво

Кафедра активно запроваджує вітчизняні і світові досягнення у вітчизняне садівництво і є генератором цього процесу в Україні.

За ініціативи й активної участі кафедри вперше в Україні започатковано:

– науково-виробничий журнал «Новини садівництва» (www.novsad.com);

– мережу дослідно-показових (пілотних) садів голландського типу;

– міжнародний науково-практичний семінар «Високоінтенсивні технології – в садівництво» (в 1996 році);

– всеукраїнські й міжнародні олімпіади з плодоовочівництва і виноградарства;

– навчальні програми "Плодівництво", "Розсадництво", "Світові агротехнології в садівництві, овочівництві і виноградарстві" та інші;

– поглиблену підготовку фахівців з плодівництва.

Кафедра постійний учасник фахових науково-практичних конференцій і семінарів, виставок на місцевому, регіональному, обласному, всеукраїнському та міжнародному рівнях, веде майстер-класи з інтенсивного садівництва й розсадництва, активно стажується в навчальних і наукових центрах та садівничих господарствах України, Європи та США, має членство в міжнародному союзі наукового садівництва (ISHS), веде співробітництво з компаніями-роботодавцями.

За рейтингом «СКМ» і «Фокус» професор О. В. Мельник і розроблені ним програми практик студентів – у десятці кращих в Україні.

Золота медаль «За розробку і впровадження інноваційних технологій у садівництво»

Активна участь колективу кафедри в науково-практичній діяльності відзначена подяками, грамотами, дипломами та золотою медаллю «За розробку і впровадження інноваційних технологій у садівництво».

Студентська олімпіада

Студентська олімпіада

Всеукраїнська олімпіада студентів зі спеціальності «Плодоовочівництво і виноградарство»

«Високоінтенсивні технології – в садівництво»

29-й Міжнародний науково-практичний семінар «Свято врожаю»

Останні новини

Дослідження аспірантів кафедри плодівництва і виноградарства впродовж вегетаціїЧитати повністю

Дослідження аспірантів кафедри плодівництва і виноградарства впродовж вегетації

Згідно вимог Освітньої програми 203 Садівництво і виноградарство аспіранти третього освітнього рівня «Доктор філософії» проводять дослідження на наукових об’єктах впродовж вегетації.

Читати повністю

Сучасні садівничі технології на КіровоградщиніЧитати повністю

Сучасні садівничі технології на Кіровоградщині

Кафедра плодівництва і виноградарства організувала виїзні зустрічі, що об’єднали науково-педагогічних працівників і представників провідних садівничих господарств Кіровоградщини

Читати повністю

СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ НА КАФЕДРІ ПЛОДІВНИЦТВА І ВИНОГРАДАРСТВАЧитати повністю

СТУДЕНТСЬКА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ НА КАФЕДРІ ПЛОДІВНИЦТВА І ВИНОГРАДАРСТВА

24 квітня 2025 року на кафедрі плодівництва і виноградарства відбулося секційне засідання студентської наукової конференції УНУ, приуроченої 125-річчю від дня народження видатного вченого і педагога в галузі землеробства, професора Симона Самійловича Рубіна.

Читати повністю

Сучасні садівничі технології на Уманщині: плодові розсадники   (виїзні заняття аспірантів)Читати повністю

Сучасні садівничі технології на Уманщині: плодові розсадники (виїзні заняття аспірантів)

У березні – квітні 2025 року викладачі й аспіранти кафедри плодівництва і виноградарства УНУ знайомилися з вирощуванням саджанців зерняткових та кісточкових культур у садівничому господарстві родини Заріцьких поблизу Ладижинки, кущових ягідників – у ТОВ "Софт Фрут Гарден" на околиці с. Молодецького та горіхоплідних у ТОВ "Хейзелстар", с. Текуча Уманського району

Читати повністю

Всі новини