Меню
Остання редакція: 25 червня 2021

Національна школа садівництва

«Учасники наради ректорів аграрних вузів України визнали практичну базу університету для навчання садівництву кращою серед вітчизняних аграрних ВНЗ. На дослідних ділянках студенти опановують повний цикл виробництва садивного матеріалу, набувають необхідні практичні навички. Теоретичні заняття поєднуються з практичною роботою в садах, ягідниках, винограднику, плодовому розсаднику. Обов'язкова умова підготовки селекціонера-садівника - вивчення досвіду роботи кращих садівничих господарств України і зарубіжжя. Демонстраційний сад голландського типу можна побачити тільки в Уманському ДАУ.

Створення Національного університету садівництва є важливим етапом у поліпшенні кадрового та наукового забезпечення і подальшого розвитку садівництва як невід'ємної складової аграрного сектора національної економіки України..»


За публікацією «Національна школа садівництва»
на сайті «Аграрний тиждень. Україна», квітень 2009 р.

 

Останні новини

Сучасні технології в садівництві Уманщини (матеріали виїзного заняття)Читати повністю

Сучасні технології в садівництві Уманщини (матеріали виїзного заняття)

У третій декаді вересня 2023 року докторанти кафедри плодівництва і виноградарства ознайомились зі станом насаджень садівничого господарства Заріцьких у другій половині вегетації (попередній візит відбувся напровесні цього сезону).

Читати повністю

Сучасні технології вирощування горіхоплідних культур (матеріали виїзного семінару)Читати повністю

Сучасні технології вирощування горіхоплідних культур (матеріали виїзного семінару)

На початку вересня викладачі і студенти 41-с та докторанти 21-дфс груп кафедри плодівництва і виноградарства Уманського національного університету садівництва відвідали крупнотоварну плантацію фундука (ліщина крупноплідна) поблизу міста Тетіїв на Київщині.

Читати повністю

Заслужена нагородаЧитати повністю

Заслужена нагорода

Колектив кафедри плодівництва і виноградарства Уманського НУС щиро вітає свого колегу із визнанням здобутків у науково-педагогічній діяльності!

Читати повністю

Перша практика першокурсниківЧитати повністю

Перша практика першокурсників

Студенти першого курсу факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин активно долучилися до покращення благоустрою території університету.

Читати повністю

Всі новини