Остання редакція: 26 травня 2016

Садівництво – одна з найбільш динамічних галузей аграрного сектора

«Садівництво – одна з найбільш динамічних галузей аграрного сектора. Їй успішність забезпечують інтенсивні сади на слаборослих підщепах, нові сорти та раціональне застосування сучасних технологій. Успішні садівничі господарства будують фруктосховища, встановлюють сортувальні лінії та мають добре розвинену логістику продукції. У 2016-2017 роках саме вони витримають жорстку конкуренцію, утримають своє місце на внутрішньому та підкорять зовнішні ринки.

Ефективний менеджмент плодового саду, стабільно висока врожайність і прибутковість забезпечуються глибокими знаннями біології садових рослин і вмінням керувати садовим біоценозом. Такі знання може дати лише ґрунтовна садівнича освіта, зокрема, й Уманська садівнича школа, історія якої налічує понад 170 років.»

висновок Олександра Мельника, члена експертної ради проекту «Аграрна еліта України», доктора с.-г. наук, професора, завідувача кафедри плодівництва і виноградарства Уманського національного університету садівництва.

За публікацією «Рейтинг аграрних підприємств України»

в журналі «The Ukrainian Farmer», травень 2016 р., с.6.