+38 (04744) 3-23-26
Меню
Остання редакція: 21 квітня 2016

№4 / 2015

Заснований за ініціативи кафедри плодівництва та виноградарства 
Уманського національного університету садівництва 

щоквартальний науково-виробничий журнал «Новини садівництва» видається з 1993 року.

Грудневий номер журналу присвячено новим елементам ефективних технологій вирощування плодів і ягід.

У рубриці «Актуально» подано матеріали щодо захисту від так званої еластичної гнилі яблук.

У рубриці «Захист саду» висвітлено способи визначення дози пестициду і норми витрати робочої рідини, розглянуто застосування акарифагів для ефективного захисту садів від шкодочинних кліщів.

У рубриці «Розсадництво»  розглянуто необхідність захисту садивного матеріалу від ушкодження етиленом під час зберігання, а найбільш об’ємну рубрику «Агротехніка» присвячено висвітленню передового досвіду з формування й обрізування чашовидної крони персика з тимчасовим центром та застосуванню компосту проти грунтовтоми.

У рубриці «За рубежем» висвітлено передовий зарубіжний досвід з формування й обрізування дерев персика.

У рубриці «Нові культури і сорти» подано опис клонів ефективного пізньозимового сорту яблуні Лігол, а також матеріали про діяльність маркетингової організації «Новамела» зі збуту яблук.

 «Переробка, реалізація» містить інформацію щодо актуальної останнім часом проблеми диверсифікації напрямків реалізації садовини та освоєння віддалених ринків.

Зацікавлені знайдуть календар майбутніх конференцій, семінарів і виставок та перелік опублікованих матеріалів у журналі «Новини садівництва» протягом 2015 року, а також пропозиції вітчизняних і закордонних виробників плодів і садивного матеріалу, засобів захисту насаджень від шкідників, хвороб та бур’янів і технологічного обладнання для догляду за садом, збирання і зберігання врожаю.

Анотації опублікованих в журналі «Новини садівництва» матеріалів – на сайті www.novsad.com.

  

Олександр Мельник,

завідувач кафедри плодівництва і виноградарства, головний редактор журналу

Останні новини

Вітаємо із визнанням заслуг перед країною та Університетом!Читати повністю

Вітаємо із визнанням заслуг перед країною та Університетом!

Колектив кафедри плодівництва і виноградарства Уманського НУС щиро вітає доцента Яковенка Романа Володимировича із Подякою Міністерства освіти і науки України! Бажаємо успіхів у здійсненні нових проектів, творчих звершень, нових креативних ідей у садівництві та наснаги!

Читати повністю

До 90-річчя з дня народження Грицаєнка Аркадія ОлександровичаЧитати повністю

До 90-річчя з дня народження Грицаєнка Аркадія Олександровича

Сьогодні, в день 90-річчя з дня народження, ми згадуємо добрим словом кандидата біологічних наук, фахівця в галузі плодівництва, учителя багатьох поколінь вчених-садоводів, і просто чудову людину й вірного сім’янина Аркадія Олександровича Грицаєнка.

Читати повністю

Захист кандидатської дисертації зі спеціальності 06.01.07 - плодівництво викладача кафедри плодівництва і виноградарства УНУС Шарапанюк Ольги СергіївниЧитати повністю

Захист кандидатської дисертації зі спеціальності 06.01.07 - плодівництво викладача кафедри плодівництва і виноградарства УНУС Шарапанюк Ольги Сергіївни

04.12.2019 р. відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук за спеціальністю 06.01.07 – плодівництво Шарапанюк Ольги Сергіївни на тему "Продуктивність відсадкового маточника підщеп яблуні залежно від субстрату й обробки регулятором росту в Правобережному Лісостепу України". Науковий керівник – Заслужений діяч науки і техніки України, доктор сільськогосподарських наук, професор Мельник Олександр Васильович, Уманський національний університет садівництва.

Читати повністю

Успішний попередній розгляд дисертації Полуніної Олександри Василівни Читати повністю

Успішний попередній розгляд дисертації Полуніної Олександри Василівни

27 листопада 2019 року відбулося засідання міжкафедрального фахового науково-практичного семінару "Плодівництво і виноградарство". У порядку денному - попередній розгляд дисертації Полуніної Олександри Василівни на тему "Способи вирощування двопровідникових саджанців яблуні на підщепі 54-118 у Правобережному Лісостепу України". Попередній захист пройшов успішно.

Читати повністю

Всі новини