Остання редакція: 07 серпня 2017

№2 / 2017

Заснований за ініціативи кафедри плодівництва та виноградарства Уманського національного університету садівництва щоквартальний науково-виробничий журнал «Новини садівництва» видається з 1993 року.

Червневий номер  науково-виробничого журналу «Новини садівництва»  присвячено новим елементам ефективних технологій вирощування і тривалого зберігання плодів і ягід.

Пропонуємо до перегляду зміст і короткий опис рубрик номеру.

На обкладинці – саджанці горіху грецького в південно-німецькому плодорозсаднику.

У рубриці «Актуально» подано матеріали щодо втрат від весняних заморозків у садах центрально-східної Європи.

«Захист саду» містить поради щодо захисту лазером плодових насаджень від пошкодження птахами та пошкодження вертицельозом.

Рубрику «Розсадництво» присвячено розгляду новинок в розсадництві, зокрема особливостей вирощування контейнерних саджанців малини та насаджень фундука на деревовидній підщепі.

У найбільш об’ємній рубриці «Агротехніка» висвітлено альтернативи хімічній дезінфекції грунту з метою уникнення грунтовтоми, досягнення максимального врожаю черешні за мінімуму води, а також вирощуванню порічок на шпалері.

Рубрика «Точка зору» містить аналіз польського фахівця щодо змін в українських садах.

У рубриці «За рубежем» викладено польський досвід з підвищення ефективності плантацій малини.

Рубрика «Нові культури і сорти» містить опис нових сортів суниць.

«Переробка, реалізація» містить інформацію щодо особливостей зберігання ягід.

Підписка в редакції або на сайті www.novsad.com

О. В. Мельник, головний редактор журналу