Меню
Остання редакція: 05 січня 2023

Проектування технологічних процесів в садівництві та виноградарстві


«Проектування технологічних процесів в садівництві та виноградарстві» є вибірковою дисципліною, яка спрямована на підготовку фахівців, які повинні повинні досконало знати технології вирощування продукції садівництва та виноградарства, основи проектування технологічних процесів з урахуванням різних кліматичних умов. Це дасть можливість проектувати технологічні процеси стосовно конкретних виробничих умов, які забезпечать комплексну механізацію і ефективність вирощування садівничої продукції. Дати майбутнім фахівцям садоводам теоретичні знання та практичні навички з питань обгрунтування та впровадження новітніх механізованих технологічних ліній і процесів, ефективного використання комплексів машин для механізації вирощування та збирання плодових культур та винограду.

 Мета та цілі курсу

Мета курсу “Проектування технологічних процесів в садівництві та виноградарстві” – здобути на рівні бакалавра теоретичні знання та практичні навички з проблеми проектування технологічних процесів в садівництві та виноградарстві, обґрунтування і використання системи машин для комплексної механізації вирощування та збирання сільськогосподарських культур.

 

Програмні компетентності (цілі курсу):

-     Студенти повинні набути практичні навички з комплектування технологічних ліній та організації ефективного використання комплексів машин та людських ресурсів стосовно конкретних виробничих умов

-     розуміння принципів побудови виробничих процесів в садівництві та виноградарстві;

-     вміння проектування часткових технологічних процесів і ліній;

-     здатність застосовувати знання механізованої технології вирощування та збирання основних плодових культур та винограду

-     здатність використовувати теоретичне обгрунтування   складу машинно-тракторного                парку                               для         комплексної механізації вирощування плодової продукції.

-     здатність формувати теоретичні та практичні рекомендації щодо розробки технологічних карт вирощування плодових насджень.

 

Формат курсу

-     В рамках вивчення дисципліни «Проектування технологічних процесів в садівництві та виноградарстві» передбачено проведення:

-     лекцій. За структурою заплановані лекції можливо поділити на вступні, тематичні, заключні, оглядові. Для проведення лекцій планується використання мультимедійного комплексу для наочного відображення представленого матеріалу;

-       лабораторні заняття. На заняттях передбачається розгляд теоретичних та практичних основ проектування технологічних процесів в садівництві та виноградарстві. З метою кращого засвоєння матеріалу планується використання тестів, індивідуальних завдань, рефератів, розрахункових задач тощо.;

-       практичні заняття. На практичних заняттях планується засвоєння практичних розрахунків основ проектування технологічних процесів в садівництві та виноградарстві;

-       самостійна робота студентів буде проводитися з використанням різноманітних індивідуальних методів навчання.

 

 


 

Останні новини

ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ЗА ОПП «САДІВНИЦТВО ТА ВИНОГРАДАРСТВО»Читати повністю

ЗАХИСТ КВАЛІФІКАЦІЙНИХ РОБІТ ЗА ОПП «САДІВНИЦТВО ТА ВИНОГРАДАРСТВО»

10–11 грудня 2025 року на факультеті плодоовочівництва, екології та захисту рослин відбулася підсумкова атестація (захист кваліфікаційних робіт) магістрантів, які навчалися за спеціальністю 203 «Садівництво, плодоовочівництво та виноградарство», освітньо-професійна програма «Садівництво та виноградарство».

Читати повністю

Презентація репринтуЧитати повністю

Презентація репринту

Кафедра плодівництва і виноградарства 25 листопада відвідала презентацію репринтного видання Євгена Чикаленка

Читати повністю

IX Всеукраїнська наукова Інтернет-конференція "Інновації в садівництві"Читати повністю

IX Всеукраїнська наукова Інтернет-конференція "Інновації в садівництві"

20 листопада 2025 року проведено ІХ Всеукраїнську наукову Інтернет-конференцію "Інновації в садівництві"

Читати повністю

Чергове засідання студентського науково гуртка кафедри плодівництва і виноградарстваЧитати повністю

Чергове засідання студентського науково гуртка кафедри плодівництва і виноградарства

04 листопада 2025 року відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка кафедри плодівництва і виноградарства.

Читати повністю

Всі новини