Меню
Остання редакція: 05 січня 2023

Проектування технологічних процесів в садівництві та виноградарстві


«Проектування технологічних процесів в садівництві та виноградарстві» є вибірковою дисципліною, яка спрямована на підготовку фахівців, які повинні повинні досконало знати технології вирощування продукції садівництва та виноградарства, основи проектування технологічних процесів з урахуванням різних кліматичних умов. Це дасть можливість проектувати технологічні процеси стосовно конкретних виробничих умов, які забезпечать комплексну механізацію і ефективність вирощування садівничої продукції. Дати майбутнім фахівцям садоводам теоретичні знання та практичні навички з питань обгрунтування та впровадження новітніх механізованих технологічних ліній і процесів, ефективного використання комплексів машин для механізації вирощування та збирання плодових культур та винограду.

 Мета та цілі курсу

Мета курсу “Проектування технологічних процесів в садівництві та виноградарстві” – здобути на рівні бакалавра теоретичні знання та практичні навички з проблеми проектування технологічних процесів в садівництві та виноградарстві, обґрунтування і використання системи машин для комплексної механізації вирощування та збирання сільськогосподарських культур.

 

Програмні компетентності (цілі курсу):

-     Студенти повинні набути практичні навички з комплектування технологічних ліній та організації ефективного використання комплексів машин та людських ресурсів стосовно конкретних виробничих умов

-     розуміння принципів побудови виробничих процесів в садівництві та виноградарстві;

-     вміння проектування часткових технологічних процесів і ліній;

-     здатність застосовувати знання механізованої технології вирощування та збирання основних плодових культур та винограду

-     здатність використовувати теоретичне обгрунтування   складу машинно-тракторного                парку                               для         комплексної механізації вирощування плодової продукції.

-     здатність формувати теоретичні та практичні рекомендації щодо розробки технологічних карт вирощування плодових насджень.

 

Формат курсу

-     В рамках вивчення дисципліни «Проектування технологічних процесів в садівництві та виноградарстві» передбачено проведення:

-     лекцій. За структурою заплановані лекції можливо поділити на вступні, тематичні, заключні, оглядові. Для проведення лекцій планується використання мультимедійного комплексу для наочного відображення представленого матеріалу;

-       лабораторні заняття. На заняттях передбачається розгляд теоретичних та практичних основ проектування технологічних процесів в садівництві та виноградарстві. З метою кращого засвоєння матеріалу планується використання тестів, індивідуальних завдань, рефератів, розрахункових задач тощо.;

-       практичні заняття. На практичних заняттях планується засвоєння практичних розрахунків основ проектування технологічних процесів в садівництві та виноградарстві;

-       самостійна робота студентів буде проводитися з використанням різноманітних індивідуальних методів навчання.

 

 


 

Останні новини

Сучасні технології в садівництві Уманщини (матеріали виїзного заняття)Читати повністю

Сучасні технології в садівництві Уманщини (матеріали виїзного заняття)

У третій декаді вересня 2023 року докторанти кафедри плодівництва і виноградарства ознайомились зі станом насаджень садівничого господарства Заріцьких у другій половині вегетації (попередній візит відбувся напровесні цього сезону).

Читати повністю

Сучасні технології вирощування горіхоплідних культур (матеріали виїзного семінару)Читати повністю

Сучасні технології вирощування горіхоплідних культур (матеріали виїзного семінару)

На початку вересня викладачі і студенти 41-с та докторанти 21-дфс груп кафедри плодівництва і виноградарства Уманського національного університету садівництва відвідали крупнотоварну плантацію фундука (ліщина крупноплідна) поблизу міста Тетіїв на Київщині.

Читати повністю

Заслужена нагородаЧитати повністю

Заслужена нагорода

Колектив кафедри плодівництва і виноградарства Уманського НУС щиро вітає свого колегу із визнанням здобутків у науково-педагогічній діяльності!

Читати повністю

Перша практика першокурсниківЧитати повністю

Перша практика першокурсників

Студенти першого курсу факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин активно долучилися до покращення благоустрою території університету.

Читати повністю

Всі новини