На практичному занятті з дисципліни «Сучасні технології в садівництві та виноградарстві» в яблуневому саду голландського типу студенти Уманського НУС розгортали градозахисну сітку
З метою навчання студентів магістрів факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського НУС викладачем кафедри плодівництва і виноградарства Юрієм Мельником було проведено детальний інструктаж, щодо особливостей розгортання градозахисної сітки. Після інструктажу студентами було виконано всі необхідні операції.
На практичному занятті з плодівництва виготовлено і встановлено вулики для осмій в інтенсивному саду Уманського НУС
За ініціативи професора Олександра Мельника, та під керівництвом ст. викладача Андрія Чаплоуцького, студентами 21-кс групи на практичному занятті з вивчення особливостей покращення технологічного процесу запилення плодових насаджень, було виготовлено перші «домівки» для осмій. Матеріалом для чого використано стебла очерету звичайного (Phragmites australis). Саме в них самки відкладатимуть яйця та вирощуватимуть потомство, яке вже в наступному сезоні буде сприяти запиленню насадження яблуні збільшуючи їх урожайність.
Практичний тур з виноградарства ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Садівництво та виноградарство»
17 квітня 2019 року в спеціально підготовленій аудиторії корпусу № 2 (кафедра плодівництва і виноградарства Уманського НУС) було проведено практичний тур з виноградарства «Щеплення винограду» в рамках проведення ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальності 203 "Садівництво та виноградарство"
Проведено І тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Садівництво та виноградарство"
22 листопада 2018 року в Уманському національному університеті садівництва було проведено І тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Садівництво та виноградарство"
Практичне заняття з розмноження рослин методом культури меристем
19 і 22 жовтня 2018 року на практичному занятті з прогресивних технологій в розсадництві студенти 21м-с групи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин вивчали розмноження рослин методом культури меристем, під час якого провели вичленення апікальної точки росту під електронним мікроскопом і бінокуляром та змоделювали висаджування експлантанта на живильне середовище.