Вітаємо професора Мельника О.В. з ювілеєм!Читати повністю

Вітаємо професора Мельника О.В. з ювілеєм!

Колектив кафедри плодівництва і виноградарства від усієї душі вітає професора Мельника Олександра Васильовича з Ювілеєм!

05.10.2017
Практичне заняття з інтенсивних технологій садівництва і виноградарстваЧитати повністю

Практичне заняття з інтенсивних технологій садівництва і виноградарства

26 вересня студенти 61м-с групи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин під керівництвом доктора сільськогосподарських наук, професора Мельника О. В. опановували основи формування і обрізування дерев вишні для комбайнового збору врожаю.

29.09.2017
Вивчення морфології плодових рослинЧитати повністю

Вивчення морфології плодових рослин

25 та 28 вересня відбулись практичні заняття з плодівництва у студентів 31-П та 32-п груп факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин на тему «Морфологія плодових рослин», що проводились доцентом кафедри плодівництва і виноградарства Майбородою В. П. та викладачем Шарапанюк О.С.

Практичне заняття з плодівництваЧитати повністю

Практичне заняття з плодівництва

19 та 21 вересня студенти 41-п та 42-п груп факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин закріплювали отримані знання на практиці.

Вірний урочистій клятві агронома-садоводаЧитати повністю

Вірний урочистій клятві агронома-садовода

Випускник факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Василь Швець продовжує легко вчитися і одночасно легко навчає інших улюбленій справі - "Плекати Землю Садами!".

19.09.2017
Вивчення класифікації плодових рослинЧитати повністю

Вивчення класифікації плодових рослин

11 і 14 вересня студенти третього курсу 31-п та 32-п груп на лабораторному занятті з навчальної дисципліни «Плодівництво» вивчали ботанічну класифікацію плодових рослин і їх групування за біологічно-виробничими ознаками.

26.11.2019 р. буде проведено ІІІ студентську наукову Інтернет-конференцію =Інновації в садівництві=
26.11.2019 10:30

Запрошуємо до участі в ІІІ студентській науковій Інтернет-конференції "Інновації в садівництві". Дата проведення - 26.11.2019 р.

Засідання міжкафедрального наукового семінару
Засідання міжкафедрального наукового семінару "Плодоовочівництво і виноградарство"
27.11.2019 13:00

Порядок денний: 1. Попередній розгляд дисертаційної роботи ПОЛУНІНОЇ Олександри Василівни на тему: «Способи вирощування двопровідникових саджанців яблуні на підщепі 54-118 у Правобережному Лісостепу України» на здобуття наукового ступеня кандидата сількськогосподарських наук зі спеціальності 06.01.07 – плодівництво. Запрошуються члени семінару, науково-педагогічні працівники, аспіранти, магістранти та всі бажаючі.