25.11.2022
Шоста Всеукраїнська наукова студентська Інтернет-конференція "Інновації в садівництві"Читати повністю

23 листопада 2022 року було проведено Шосту Всеукраїнську студентську наукову інтернет-конференція “Інновації в садівництві”

Вітаємо з успішним захистом докторської дисертації !Читати повністю

Вітаємо з успішним захистом докторської дисертації !

Вітаємо Яковенка Романа Володимировича із успішним захистом докторської дисертації зі спеціальності 06.01.07 - плодівництво!

День виноградаря, винороба та садівника УкраїниЧитати повністю

День виноградаря, винороба та садівника України

Вже традиційно у другу неділю листопада, в Україні офіційно відзначається День виноградаря, винороба та садівника.

03.11.2022

Оголошується проведення 23 листопада 2022 року VІ Всеукраїнської студентської наукової інтернет-конференції “Інновації в садівництві”

Історія ягідного саду із серця України Читати повністю

Історія ягідного саду із серця України

На землях Черкащини фермерські господарства здебільшого вирощують зернові культури та буряки, однак це не завадило родині Гордіїв з Умані 6 років ризикнути й почати вирощувати черешню.

Вітаємо з днем народження!   Читати повністю

Вітаємо з днем народження!

Колектив кафедри плодівництва та виноградарства щиро вітає Мельника Олександра Васильовича з ювілеєм!