13.10.2022
Історія ягідного саду із серця України Читати повністю

Історія ягідного саду із серця України

На землях Черкащини фермерські господарства здебільшого вирощують зернові культури та буряки, однак це не завадило родині Гордіїв з Умані 6 років ризикнути й почати вирощувати черешню.

06.10.2022
Вітаємо з днем народження!   Читати повністю

Вітаємо з днем народження!

Колектив кафедри плодівництва та виноградарства щиро вітає Мельника Олександра Васильовича з ювілеєм!

03.10.2022
Участь науковців кафедри в науково-практичному семінаріЧитати повністю

Участь науковців кафедри в науково-практичному семінарі

28 вересня 2022 року в Поліському національному університеті відбувся науково-практичний онлайн семінар «Сучасні тенденції садівництва в Поліссі України» на базі кафедри технологій у рослинництві.

04.07.2022
Виїзна зустріч гарантів освітньої програми "Садівництво та виноградарство"  зі стейкхолдерами Читати повністю

Виїзна зустріч гарантів освітньої програми "Садівництво та виноградарство" зі стейкхолдерами

30 червня 2022 р. відбулася виїзна зустріч гарантів освітньої програми "Садівництво та виноградарство" Заморського В.В. (третій рівень вищої освіти) і Яковенка Р.В. (перший рівень вищої освіти ) зі стейкхолдерами

11.05.2022
В Уманському НУС закладено виноградник сортами винограду селекції Інституту ім. В. Є. ТаїроваЧитати повністю

У рамках наукової співпраці з «ННЦ «ІВіВ ім. В. Є. Таїрова» та з метою вивчення нових сортів винограду в Уманському НУС кафедрою плодівництва і виноградарства закладено виноградник.

09.02.2022
Міжнародний науково-практичний семінар «День саду УНУС»Читати повністю

Міжнародний науково-практичний семінар «День саду УНУС»

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародному науково-практичному семінарі «День саду УНУС (Сучасні технології в садівництві. Інноваційні технології вирощування малини)».