11.11.2023
День виноградаря, винороба та садівника УкраїниЧитати повністю

День виноградаря, винороба та садівника України

У неділю, 12 листопада Україна відзначає особливо смачне та п’янке свято — День виноградаря, винороба та садівника України.

ВІТАЄМО З ПРИСВОЄННЯМ ВЧЕНОГО ЗВАНЯ ПРОФЕСОРА  Читати повністю

ВІТАЄМО З ПРИСВОЄННЯМ ВЧЕНОГО ЗВАНЯ ПРОФЕСОРА

Колектив кафедри плодівництва та виноградарства вітає Романа Володимировича Яковенка з присвоєнням вченого звання професора та з отриманням відповідного атестата!

Участь викладачів кафедри у науково-практичній конференціїЧитати повністю

Участь викладачів кафедри у науково-практичній конференції

26 жовтня співробітники кафедри плодівництва і виноградарства відвідали на Вінничині IX Міжнародну благодійну науково-практичну конференцію «Успішне садівництво, овочівництво й переробка: технології та інновації. Вчимося перемагати!»,

09.10.2023
Сьома Всеукраїнська наукова студентська Інтернет-конференція "Інновації в садівництві"Читати повністю

Оголошується проведення 23 листопада 2023 року VІІ Всеукраїнської студентської наукової інтернет-конференції “Інновації в садівництві”

26.09.2023
Сучасні технології в садівництві Уманщини (матеріали виїзного заняття)Читати повністю

Сучасні технології в садівництві Уманщини (матеріали виїзного заняття)

У третій декаді вересня 2023 року докторанти кафедри плодівництва і виноградарства ознайомились зі станом насаджень садівничого господарства Заріцьких у другій половині вегетації (попередній візит відбувся напровесні цього сезону).

19.09.2023
Сучасні технології вирощування горіхоплідних культур (матеріали виїзного семінару)Читати повністю

На початку вересня викладачі і студенти 41-с та докторанти 21-дфс груп кафедри плодівництва і виноградарства Уманського національного університету садівництва відвідали крупнотоварну плантацію фундука (ліщина крупноплідна) поблизу міста Тетіїв на Київщині.