Меню

Новини

20.10.2021
Стажування у Вроцлавському природничому університеті (Польща)Читати повністю

Стажування у Вроцлавському природничому університеті (Польща)

Протягом вересня у рамках стажування Чаплоуцький А. М. і Полуніна О. В. під керівництвом професора Марії Лічнар-Маланчук ознайомились з методикою проведення досліджень у насадженнях плодових і ягідних культур. Брали участь у проведенні обліків і спостережень в насадженнях яблуні Навчально-наукової станції університету.

Читати повністю

05.10.2021
Виїзне практичне заняття з «Післязбиральна доробка плодів, овочів і винограду» та «Сучасні технології садівництва»Читати повністю

Виїзне практичне заняття з «Післязбиральна доробка плодів, овочів і винограду» та «Сучасні технології садівництва»

05 жовтня 2021 року студенти факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин разом із викладачами кафедри плодівництва та виноградарства Уманського національного університету садівництва відвідали ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «Октан», яке знаходиться поблизу села Кочержинці Уманського району.

Читати повністю

05.10.2021
Краща наукова стаття журналу «Наукові горизонти»Читати повністю

Краща наукова стаття журналу «Наукові горизонти»

Доцент кафедри плодівництва і виноградарства Роман Володимирович Яковенко є автором кращої наукової статті «Загальний і фракційний склад води в листі груші залежно від оптимізованого удобрення» останнього опублікованого номера (Том 24, No 3) журналу«Наукові горизонти».

Читати повністю

29.09.2021
Зустріч здобувачів освіти зі стейкхолдерами за освітньою програмою "Садівництво та виноградарство"Читати повністю

Зустріч здобувачів освіти зі стейкхолдерами за освітньою програмою "Садівництво та виноградарство"

27 вересня 2021 р. відбулася зустріч здобувачів освіти за освітньою програмою "Садівництво та виноградарство" зі стейкхолдерами - кандидатом с.-г. наук Шевчуком К. М. (ТОВ "НУНЕМС УКРАЇНА") та доктором філософії Скрипником В. В. (ННЦ "Інститут виноградарства і виноробства ім. В. Є. Таїрова").

Читати повністю

17.09.2021
Участь кафедри в лекції-вебінарі про академічний плагіатЧитати повністю

Участь кафедри в лекції-вебінарі про академічний плагіат

16 вересня 2021 року. науково-педагогічні працівники кафедри плодівництва і виноградарства взяли участь у лекції-вебінарі про академічний плагіат.

Читати повністю

04.09.2021
Участь в обговоренні за круглим столомЧитати повністю

Участь в обговоренні за круглим столом

На запрошення асоціації «Укрсадпром» Кафедра плодівництва і виноградарства Уманського НУС під час "Всеукраїнського Горіхового форуму 2021" взяла участь в обговоренні за круглим столом, що стосуються горіхового бізнесу та життя садівничої галузі загалом.

Читати повністю

Архів новин

Вийшли з друку номери журналу «Новини садівництва»