05.09.2017
На вшанування пам’яті Аркадія Олексійовича БондаренкаЧитати повністю

На вшанування пам’яті Аркадія Олексійовича Бондаренка

Кафедра плодівництва і виноградарства на своєму засіданні відзначила 85-річчя від народження Знатного садівника України доцента Аркадія Олексійовича Бондаренка. До Вашої уваги презентація про віхи його трудової діяльності.

29.08.2017
Участь кафедри плодівництва і виноградарства у районній виставці до Дня Незалежності УкраїниЧитати повністю

24 серпня у с. Паланка громада Уманського району святкувала 26-й День Незалежності України. До цього дійства долучилися науковці й співробітники кафедри плодівництва і виноградарства Уманського національного університету садівництва й представили свою експозицію на виставці поряд із виробниками сільськогосподарської та продовольчої продукції.

07.08.2017
Вийшов з друку червневий номер журналу «Новини садівництва», №2/2017Читати повністю

Вийшов з друку червневий номер журналу «Новини садівництва», №2/2017

Червневий номер науково-виробничого журналу «Новини садівництва» присвячено новим елементам ефективних технологій вирощування і тривалого зберігання плодів і ягід. Зацікавлені знайдуть актуальні матеріали захисту саду, особливості вирощування садивного матеріалу, агротехніки кісточкових і ягідних культур, опис нових сортів суниць та питання зберігання ягід, а також пропозиції садивного матеріалу, засобів проріджування зав’язі і захисту насаджень від шкідників і хвороб. Пропонуємо до перегляду зміст і короткий опис рубрик номеру.

07.05.2017
Огляд доповідей науково-практичного семінару "День саду Уманського НУС" (04.05.2017 р.)Читати повністю

Огляд доповідей науково-практичного семінару "День саду Уманського НУС" 04 травня 2017 р. від провідних науковців і фахівців садівничої справи, що охоплюють актуальні практичні питання сучасного промислового садівництва. Послухати і обговорити їх з'їхалися садоводи більш ніж 60 підприємств, що здійснюють освітню, наукову та практичну діяльність у галузі садівництва.

Навчання у Вроцлавському природничому університетіЧитати повністю

Навчання у Вроцлавському природничому університеті

Упродовж березня 2017 року викладач кафедри плодівництва і виноградарства Уманського НУС к. с.-г. н. Людмила Слободяник проходила науково-педагогічне стажування на двох кафедрах природничо-технологічного факультету Вроцлавського природничого університету (Польща) – садівництва (під керівництвом доктора наук Марії Лічнар-Маланчук) та технології плодів, овочів і нутросетіків (під керівництвом доктора наук Аліції Кухарської).

16.04.2017
Програма науково-практичного семінару «День саду Уманського національного університету садівництва»Читати повністю

Програма науково-практичного семінару «День саду Уманського національного університету садівництва», що відбудеться 04 травня 2017 року в Уманському НУС.

26.11.2019 р. буде проведено ІІІ студентську наукову Інтернет-конференцію =Інновації в садівництві=
26.11.2019 10:30

Запрошуємо до участі в ІІІ студентській науковій Інтернет-конференції "Інновації в садівництві". Дата проведення - 26.11.2019 р.

Засідання міжкафедрального наукового семінару
Засідання міжкафедрального наукового семінару "Плодоовочівництво і виноградарство"
27.11.2019 13:00

Порядок денний: 1. Попередній розгляд дисертаційної роботи ПОЛУНІНОЇ Олександри Василівни на тему: «Способи вирощування двопровідникових саджанців яблуні на підщепі 54-118 у Правобережному Лісостепу України» на здобуття наукового ступеня кандидата сількськогосподарських наук зі спеціальності 06.01.07 – плодівництво. Запрошуються члени семінару, науково-педагогічні працівники, аспіранти, магістранти та всі бажаючі.