11.11.2021
Зустріч гарантів освітньої програми "Садівництво та виноградарство" зі стейкхолдерами з ПольщіЧитати повністю

10 листопада 2021 р. відбулася зустріч гарантів освітньої програми "Садівництво та виноградарство" Заморського В.В. (третій рівень вищої освіти), Яковенка Р.В. (перший рівень вищої освіти ) і Чаплоуцького А.М. (початковий рівень вищої освіти) зі стейкхолдерами – головний агроном Галаком Ігорем, та Павелом і Анетою Макаревіч – менеджерами компанії Fieldstone Investments II Sp. Z o. o. (Польща).

08.11.2021
Оголошення про набір на курси підготовки до єдиного вступного іспиту (ЄВІ) для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня магістраЧитати повністю

Уманський національний університет садівництва оголошує набір на курси підготовки до єдиного вступного іспиту (ЄВІ) до вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра на основі диплому бакалавра.

04.11.2021
Вітаємо Людмилу Миколаївну Худік із присудженням наукового ступеня кандидата технічних наук та отриманням диплома!Читати повністю

Вітаємо Людмилу Миколаївну Худік із присудженням наукового ступеня кандидата технічних наук зі спеціальності 05.18.13 – технологія консервованих і охолоджених харчових продуктів (технічні науки), а також її наукового керівника – доктора сільськогосподарських наук, професора Мельника Олександр Васильовича!

26.10.2021
Практичне заняття з плодівництва для студентів Вроцлавського університетуЧитати повністю

Практичне заняття з плодівництва для студентів Вроцлавського університету

В рамкам науково-педагогічного стажування доцентом кафедри плодівництва та виноградарства Чаплоуцьким Андрієм Миколайовичем було проведено заняття з плодівництва для студентів Вроцлавського університету.

Стажування у Вроцлавському природничому університеті (Польща)Читати повністю

Стажування у Вроцлавському природничому університеті (Польща)

Протягом вересня у рамках стажування Чаплоуцький А. М. і Полуніна О. В. під керівництвом професора Марії Лічнар-Маланчук ознайомились з методикою проведення досліджень у насадженнях плодових і ягідних культур. Брали участь у проведенні обліків і спостережень в насадженнях яблуні Навчально-наукової станції університету.

05.10.2021
Виїзне практичне заняття з «Післязбиральна доробка плодів, овочів і винограду» та «Сучасні технології садівництва»Читати повністю

05 жовтня 2021 року студенти факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин разом із викладачами кафедри плодівництва та виноградарства Уманського національного університету садівництва відвідали ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «Октан», яке знаходиться поблизу села Кочержинці Уманського району.