Навчальна практика з формування і обрізування плодових деревЧитати повністю

Навчальна практика з формування і обрізування плодових дерев

Із 25 лютого до 26 березня 2021 року студенти 31-с факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин, а також 31 ас, 32 ас, 33 ас, 34 ас факультету агрономії, під час навчальної практики з курсу плодівництва практикувалися у засвоєнні особливостей формування та обрізування плодових насаджень.

28.03.2021
V Міжнародна наукова інтернет-конференція “Інновації в садівництві”Читати повністю

V Міжнародна наукова інтернет-конференція “Інновації в садівництві”

23 березня 2021 року П'ята міжнародна наукова інтернет-конференція на тему “Інновації в садівництві” працювала в наступних секціях: Розсадництво; Агротехніка, агрохімія, зрошення, захист рослин; Післязбиральна доробка, зберігання та переробка.

Участь кафедри в онлайн-засіданні Асоціації «УКРСАДПРОМ»Читати повністю

Участь кафедри в онлайн-засіданні Асоціації «УКРСАДПРОМ»

22 січня 2021 року кафедра плодівництва і виноградарства взяла участь в онлайн-засіданні проведеному за ініціативою Асоціації «УКРСАДПРОМ» на тему "Обговорення розробки концепції розвитку розсадництва України та вдосконалення нормативно-правової бази в галузі".

07.11.2020
Практичне заняття у винограднику господарства «Виноградар-Умані»Читати повністю

Практичне заняття у винограднику господарства «Виноградар-Умані»

13 жовтня 2020 року студенти 31-с групи та викладачі факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського національного університету садівництва відвідали господарство «Виноградар-Умані», що поблизу м. Христинівка.

29.09.2020
Вітаємо Олександру Василівну Полуніну із присудженням наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук зі спеціальності 06.01.07 - плодівництво!Читати повністю

28.09.2020
Практичне заняття в насадженнях лохини і жимолості їстівної в ТОВ "Агроплант"Читати повністю

Практичне заняття в насадженнях лохини і жимолості їстівної в ТОВ "Агроплант"

15 вересня 2020 року студенти-магістранти 21-мс, 21-мзґ груп та студенти третього курсу факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин під керівництвом викладачів кафедри плодівництва і виноградарства Уманського НУС В. П. Майбороди та О. С. Шарапанюк, відвідали господарство ТОВ "Агроплант", що знаходиться в селі Юрківка Уманського району Черкаської області.