10.11.2016
Студенти Уманського НУС взяли участь у закладання горіхового саду на ЖашківщиніЧитати повністю

Студенти Уманського НУС взяли участь у закладання горіхового саду на Жашківщині

3-4 листопада студенти 1, 3 та 5 курсів факультетів садова-паркового господарства і плодоовочівництва, екології та захисту рослин взяли активну участь у закладанні горіхового саду на Жашківщині.

09.11.2016
Викладачі кафедри плодівництва і виноградарства взяли участь у Всеукраїнському Шістнадцятому Радіодиктанті Національної ЄдностіЧитати повністю

09 листопада 2016 року викладачі кафедри плодівництва і виноградарства взяли участь у Всеукраїнському Шістнадцятому Радіодиктанті Національної Єдності.

02.11.2016
Оновлено рубрики "Історія розвитку кафедри" та "Наукові школи"Читати повністю

Оновлено рубрики "Історія розвитку кафедри" та "Наукові школи"

02 листопада 2016 року на сайті кафедри плодівництва і виноградарства було оновлено інформацію за рубриками "Наукові школи" і "Історія розвитку кафедри" (підрубрика "На кафедрі працювали"). Запрошуємо до перегляду! Дякуємо, що ви з нами! ))

01.11.2016
День відкритих дверей Читати повністю

День відкритих дверей

11 листопада 2016 року о 12-00 годині В АКТОВІЙ ЗАЛІ Уманський Національний Університет Садівництва проводить ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

01.11.2016
Студентів ознайомлять із можливостями освітньої платформи Moodle та Репозитарію університетуЧитати повністю

На кафедрі економічної кібернетики та інформаційних систем проводяться консультації студентів з метою ознайомлення та кращого засвоєння навичок роботи з системою Moodle та Репозитарієм.

24.10.2016
Практичне заняття з дефоліації на саджанцях у плодовому розсаднику УНУСЧитати повністю

Практичне заняття з дефоліації на саджанцях у плодовому розсаднику УНУС

Особливості проведення дефоліації в плодовому розсаднику 13 жовтня 2016 року на практичному занятті з навчальної дисципліни "Прогресивні технології в розсадництві" розбирали магістри 61-пм групи.

26.11.2019 р. буде проведено ІІІ студентську наукову Інтернет-конференцію =Інновації в садівництві=
26.11.2019 10:30

Запрошуємо до участі в ІІІ студентській науковій Інтернет-конференції "Інновації в садівництві". Дата проведення - 26.11.2019 р.

Засідання міжкафедрального наукового семінару
Засідання міжкафедрального наукового семінару "Плодоовочівництво і виноградарство"
27.11.2019 13:00

Порядок денний: 1. Попередній розгляд дисертаційної роботи ПОЛУНІНОЇ Олександри Василівни на тему: «Способи вирощування двопровідникових саджанців яблуні на підщепі 54-118 у Правобережному Лісостепу України» на здобуття наукового ступеня кандидата сількськогосподарських наук зі спеціальності 06.01.07 – плодівництво. Запрошуються члени семінару, науково-педагогічні працівники, аспіранти, магістранти та всі бажаючі.