18.10.2016
Зустріч студентів-магістрантів із фахівцем сучасних технологій садівництваЧитати повністю

Зустріч студентів-магістрантів із фахівцем сучасних технологій садівництва

18 жовтня 2016 р. студенти-магістранти 61 пм групи заслухали повідомлення про напрямки розвитку садівництва Поділля під час зустрічі з Сергієм Чебаном – фахівцем із сучасних технологій садівництва, доцентом кафедри плодоовочівництва, лісового і садово-паркового господарства Подільського державного аграрно-технічного університету.

04.10.2016
Практичне заняття зі згортання та розгортання протиградової сітки в саду голландського типуЧитати повністю

29 вересня 2016 р. на демонстративній ділянці в яблуневому саду голландського типу студенти-спеціалісти та магістранти факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин взяли участь у практичному занятті зі згортання градозахисної сітки (кафедра плодівництва і виноградарства).

22.09.2016
Участь кафедри плодівництва і виноградарства Уманського НУС  у святкових заходах та урочистостях із нагоди Дня Уманського районуЧитати повністю

Участь кафедри плодівництва і виноградарства Уманського НУС у святкових заходах та урочистостях із нагоди Дня Уманського району

Кафедра плодівництва і виноградарства долучилася до святкування Дня Уманського району, які відбулися 23 серпня 2016 року у селі Паланка, участю у виставці наукових та інноваційних досягнень університету.

26.05.2016
Висновок члена експертної ради проекту «Аграрна еліта України» професора Олександра МельникаЧитати повністю

Про те, з чого формується імідж фахівців Уманської садівничої школи, в журналі «The Ukrainian Farmer» повідав професор Олександр Мельник

20.05.2016
Успішний попередній розгляд дисертації Читати повністю

Успішний попередній розгляд дисертації

18 травня 2016 року відбулося засідання міжкафедрального фахового науково-практичного семінару "Плодоовочівництво і виноградарство". У порядку денному - попередній розгляд дисертації Чаплоуцького Андрія Миколайовича на тему "Продуктивність яблуні залежно від способу і строку обрізування крони в умовах Правобережного Лісостепу України". Попередній захист пройшов успішно.

26.11.2019 р. буде проведено ІІІ студентську наукову Інтернет-конференцію =Інновації в садівництві=
26.11.2019 10:30

Запрошуємо до участі в ІІІ студентській науковій Інтернет-конференції "Інновації в садівництві". Дата проведення - 26.11.2019 р.