Меню

Новини

11.11.2019
Виїзне практичне заняття з «Прогресивних технологій в розсадництві» та «Світових технологій в садівництві та виноградарстві»Читати повністю

Виїзне практичне заняття з «Прогресивних технологій в розсадництві» та «Світових технологій в садівництві та виноградарстві»

07 листопада 2019 року студенти факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин разом з викладачами кафедри плодівництва та виноградарства Уманського національного університету садівництва відвідали ОСГ "Заріцький" (торгова марка «High Garden Україна») - випускника Уманського НУС, а нині аспіранта Максима Заріцького - яке знаходиться поблизу села Ладижинка Уманського району.

Читати повністю

01.11.2019
Після практичного заняття – культурна краєзнавча програма біля історичної пам’ятки «Садиба Даховських»Читати повністю

Після практичного заняття – культурна краєзнавча програма біля історичної пам’ятки «Садиба Даховських»

24 жовтня 2019 року студенти-магістранти 21м-с та 21м-зг груп та викладачі кафедри плодівництва і виноградарства факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського національного університету садівництва відвідали архітектурно-ландшафтну пам'ятку XIX століття – «Садибу Даховських».

Читати повністю

30.10.2019
Практичне заняття у винограднику господарства «Виноградар-Умані»Читати повністю

Практичне заняття у винограднику господарства «Виноградар-Умані»

24 жовтня 2019 року студенти-магістри 21-мс, 21-м-зг груп та викладачі факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського національного університету садівництва відвідали господарство «Виноградар-Умані», що поблизу м. Христинівка.

Читати повністю

20.10.2019
Практичне заняття з інтенсивних технологій вирощування ягідних культурЧитати повністю

Практичне заняття з інтенсивних технологій вирощування ягідних культур

11 жовтня 2019 року студенти-магістранти 21м-с та 21м-зг груп та викладачі факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського національного університету садівництва відвідали господарство Євгена Рибчака та мали змогу дізнатися про новітні інтенсивні технології вирощування ягідних культур.

Читати повністю

01.10.2019
Практичне заняття у сливовому та грушевому садах ТОВ «БІО ПРОДУКТ 1»Читати повністю

Практичне заняття у сливовому та грушевому садах ТОВ «БІО ПРОДУКТ 1»

26 вересня 2019 року студенти-магістранти 21м-с та 21м-зг груп факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського національного університету садівництва в ході вивчення дисципліни «Сучасні технології в садівництві та виноградарстві» відвідали сливовий та грушевий сади ТОВ «БІО ПРОДУКТ 1».

Читати повністю

26.09.2019
Практичне заняття у черешневому саду ТОВ «Уманська фруктова компанія»Читати повністю

Практичне заняття у черешневому саду ТОВ «Уманська фруктова компанія»

12 вересня 2019 року студенти-магістри 21-мс та 21-м-зг груп факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського національного університету садівництва в рамках програми вивчення навчальної дисципліни “Сучасні технології в садівництві та виноградарстві” відвідали черешневий сад підприємства ТОВ “Уманська фруктова компанія”.

Читати повністю

Архів новин

Вийшли з друку номери журналу «Новини садівництва»