
Згадуючи Олексія Семеновича Андрієнка
В рамках щорічного конкурсу окулірувальників було проведено зустріч його учасників з Якушечкіним В.В. який повідав маловідомі сторінки життєвого шляху доцента О.С.Андрієнка.
В рамках щорічного конкурсу окулірувальників було проведено зустріч його учасників з Якушечкіним В.В. який повідав маловідомі сторінки життєвого шляху доцента О.С.Андрієнка.
Фоторепортаж із щорічного конкурсу окулірувальників ім. О.С.Андрієнка проведений 07 серпня 2019 року кафедрою плодівництва і виноградарства факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського національного університету садівництва.
У серпневі дні 2019 року студенти 21-с групи факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського НУС взяли участь у щорічному конкурсі окулірувальників ім. О. С. Андрієнка.
13 червня 2019 року студенти ІІІ курсу факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського національного університету садівництва в рамках програми вивчення навчальної дисципліни «Загальне плодівництво» відвідали промисловий сад підприємства ТОВ «Виробничо-комерційна фірма «Октан». Віднедавна господарство винаймає землі в околицях села Кочержинці Уманського району Черкаської області для вирощування плодів яблуні та горіха на площі 108 га.
З метою навчання студентів магістрів факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського НУС викладачем кафедри плодівництва і виноградарства Юрієм Мельником було проведено детальний інструктаж, щодо особливостей розгортання градозахисної сітки. Після інструктажу студентами було виконано всі необхідні операції.
За ініціативи професора Олександра Мельника, та під керівництвом ст. викладача Андрія Чаплоуцького, студентами 21-кс групи на практичному занятті з вивчення особливостей покращення технологічного процесу запилення плодових насаджень, було виготовлено перші «домівки» для осмій. Матеріалом для чого використано стебла очерету звичайного (Phragmites australis). Саме в них самки відкладатимуть яйця та вирощуватимуть потомство, яке вже в наступному сезоні буде сприяти запиленню насадження яблуні збільшуючи їх урожайність.