15.09.2017
Кафедра плодівництва на семінарі з обслуговуючими кооперативамиЧитати повністю

Кафедра плодівництва на семінарі з обслуговуючими кооперативами

Про участь доцента кафедри плодівництва і виноградарства Романа Буцика у навчально-практичному семінарі «Створення регіонального навчально-практичного центру розвитку багатофункціональних кооперативів» (м. Черкаси, Управління агропромислового розвитку Черкаської ОДА, 13 вересня 2017 року).

15.09.2017
Магістранти факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин вчилися облаштовувати робоче місце науковцяЧитати повністю

На лабораторному занятті з елементами ділової гри навчальної дисципліни "Методологія та організації наукових досліджень" магістранти 11м-с та 11м-зґ груп факультету магістранти факультету плодоовочівництва, екології та захисту рослин Уманського НУС вчилися облаштовували робоче місце науковця.

Удосконалення підготовки спеціалістів–плодоовочеводівЧитати повністю

Удосконалення підготовки спеціалістів–плодоовочеводів

Актуальні і для сьогодення матеріали з такою назвою опубліковано у 1999 році доцентом кафедри плодівництва і виноградарства Аркадієм Олексійовичем Бондаренком в «Збірнику наукових праць Уманської сільськогосподарської академії».

12.09.2017
Участь в регіональному науково-практичному семінарі «День саду в розсаднику «Твій горіх» »Читати повністю

25 серпня 2017 року доцент кафедри плодівництва і виноградарства Володимир Майборода взяв участь у регіональному науково-практичному семінарі «День саду в розсаднику «Твій горіх» »

Садівничий патентЧитати повністю

Садівничий патент

Винаходом «Спосіб визначення настання Т-стадії фенологічного розвитку плоду яблуні» (автори професор Олександр Мельник та випускник аспірантури Людмила Худік) запропоновано встановлювати момент її настання шляхом вимірювання величини кута розкриття лійки між центральною повздовжньою віссю та дотичною до бічної частини плоду в місці кріплення плодоніжки. (Деталі в тексті).

Ефективні рішення в зберіганні яблукЧитати повністю

Ефективні рішення в зберіганні яблук

За контрактами з компанією «Агрофреш» кафедра плодівництва і виноградарства Уманського національного університету садівництва протягом більш ніж десяти років удосконалює післязбиральну обробку плодів зареєстрованим в Україні продуктом «СмартФреш».

26.11.2019 р. буде проведено ІІІ студентську наукову Інтернет-конференцію =Інновації в садівництві=
26.11.2019 10:30

Запрошуємо до участі в ІІІ студентській науковій Інтернет-конференції "Інновації в садівництві". Дата проведення - 26.11.2019 р.

Засідання міжкафедрального наукового семінару
Засідання міжкафедрального наукового семінару "Плодоовочівництво і виноградарство"
27.11.2019 13:00

Порядок денний: 1. Попередній розгляд дисертаційної роботи ПОЛУНІНОЇ Олександри Василівни на тему: «Способи вирощування двопровідникових саджанців яблуні на підщепі 54-118 у Правобережному Лісостепу України» на здобуття наукового ступеня кандидата сількськогосподарських наук зі спеціальності 06.01.07 – плодівництво. Запрошуються члени семінару, науково-педагогічні працівники, аспіранти, магістранти та всі бажаючі.