05.02.2017
Створено спеціалізований сайт "Конференція On-line"Читати повністю

Створено спеціалізований сайт "Конференція On-line"

Міжнародна наукова інтернет-конференцією “Інновації в садівництві”, яку кафедра плодівництва і виноградарства УНУС проводитиме 10 березня 2017 року ("План проведення наукових заходів в Уманському НУС у 2017 році), започаткує проведення періодичних інтернет-конференцій по садівництву. Програмою конференції передбачено роботу 10 секцій. Тему, напрямки роботи (секції) чергових конференцій, а також детальну інформацію щодо її організації можна буде відслідковувати на сайті "Конференція On-line" - http://sad.udau.edu.ua/

30.11.2016
Дегустація плодівЧитати повністю

Дегустація плодів

На лабораторному занятті з плодівництва студенти 3 курсу факультету агрономії вчилися дегустувати плоди. Під час вивчення морфологічних ознак визначали смакові і товарні якості плодів різних сортів зерняткових культур.

18.11.2016
Пошук наукової літератури за темою магістерської роботиЧитати повністю

Пошук наукової літератури за темою магістерської роботи

17 листопада 2016 року викладачами кафедри плодівництва і виноградарства УНУС Людмилою Слободяник і Володимиром Майбородою спільно з директором Наукової бібліотеки Уманського НУС Світланою Нижник для студентів 51 пм групи було проведено заняття з дисципліни „Методологія і організація наукової роботи”.

15.11.2016
Міжнародний українсько-польський форум «Інтенсивний сад – 2016. Відповідальне садівництво»Читати повністю

09–10 листопада 2016 року в приміщенні Вінницької обласної філармонії відбувся Міжнародний українсько-польський форум «Інтенсивний сад – 2016. Відповідальне садівництво». Доповідачі - провідні фахівці в галузі садівництва та захисту рослин з України, Польщі, Угорщини. Висвітлено коли питань з вирощування садивного матеріалу, агротехніки, захисту саду, зберігання плодів.

14.11.2016
Виставку ІнтерАГРО 2016 відвідали аспіранти кафедри плодівництва і виноградарстваЧитати повністю

З новинками в аграрній техніці та обладнанні на "ІнтерАГРО 2016" ознайомились аспіранти кафедри плодівництва і виноградарства Тетяна Федорова та Олександра Полуніна.

26.11.2019 р. буде проведено ІІІ студентську наукову Інтернет-конференцію =Інновації в садівництві=
26.11.2019 10:30

Запрошуємо до участі в ІІІ студентській науковій Інтернет-конференції "Інновації в садівництві". Дата проведення - 26.11.2019 р.