11.05.2018
Зустріч із співробітниками Інституту виноградарства і виноробстваЧитати повністю

Зустріч із співробітниками Інституту виноградарства і виноробства

08 травня 2018 року кафедру плодівництва і виноградарства відвідала делегація Відділу механізації ННЦ «Інститут виноградарства і виноробства ім. В.Є. Таїрова» НААН України

28.04.2018
Закриття ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади студентів  зі спеціальності «Садівництво і виноградарство»Читати повністю

Закриття ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади студентів зі спеціальності «Садівництво і виноградарство»

25–26 квітня 2018 р. відбувся ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади студентів зі спеціальності «Садівництво і виноградарство» серед студентів аграрних ЗВО ІІІ–ІV рівнів акредитації.

27.04.2018
Участь докторанта кафедри плодівництва і виноградарства в Міжнародній конференції «Нове промислове садівництво»Читати повністю

З 19 по 20 квітня 2018 року в с. Дніпровське Білозерського району Херсонської області асоціацією «Укрсадпром» проведено Міжнародну конференцію «Нове промислове садівництво». Конференція проходила в комплексі «Дельта Дніпра» (теоретична частина) та ТОВ «Енограй» (практична частина) на якій був доповідачем докторант кафедри плодівництва і виноградарства Яковенко Р.В.

27.04.2018
Практичний тур з плодівництва ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади  зі спеціальності „Садівництво і виноградарство”Читати повністю

Практичний тур з плодівництва ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Садівництво і виноградарство”

25 квітня 2018 року в спеціально підготовленій аудиторії корпусу №2 було проведено практичний тур з плодівництва "Післясадивне обрізування саджанців".

27.04.2018
Теоретичний тур ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади  зі спеціальності „Садівництво і виноградарство”Читати повністю

Теоретичний тур ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Садівництво і виноградарство”

25 квітня 2018 року в комп’ютерному класі кафедри плодівництва і виноградарства Уманського НУС було проведено теоретичний тур.

25.04.2018
Практичний тур з виноградарства ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Садівництво і виноградарство”Читати повністю

25 квітня 2018 року в спеціально підготовленій аудиторії корпусу № 2 (кафедра плодівництва і виноградарства Уманського НУС) було проведено практичний тур з виноградарства „Щеплення винограду” ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності „Садівництво і виноградарство” серед студентів аграрних ВНЗ ІІІ–ІV рівнів акредитації.

26.11.2019 р. буде проведено ІІІ студентську наукову Інтернет-конференцію =Інновації в садівництві=
26.11.2019 10:30

Запрошуємо до участі в ІІІ студентській науковій Інтернет-конференції "Інновації в садівництві". Дата проведення - 26.11.2019 р.

Засідання міжкафедрального наукового семінару
Засідання міжкафедрального наукового семінару "Плодоовочівництво і виноградарство"
27.11.2019 13:00

Порядок денний: 1. Попередній розгляд дисертаційної роботи ПОЛУНІНОЇ Олександри Василівни на тему: «Способи вирощування двопровідникових саджанців яблуні на підщепі 54-118 у Правобережному Лісостепу України» на здобуття наукового ступеня кандидата сількськогосподарських наук зі спеціальності 06.01.07 – плодівництво. Запрошуються члени семінару, науково-педагогічні працівники, аспіранти, магістранти та всі бажаючі.