14.04.2017
Конкурс "Післясадивне обрізування саджанців" для учасників Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Плодоовочівництво і виноградарство"Читати повністю

У статті інформується про перебіг конкурсу "Післясадивне обрізування саджанців", що відбувався 13 квітня 2017 року в Уманському НУС згідно програми ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Плодоовочівництво і виноградарство" 2016/2017 навчального року.

04.04.2017
Уманський НУС у науковому оргкомітеті міжнародної конференції «CAMA-2017» з проблем зберігання фруктівЧитати повністю

18-22 червня 2017 р. у м. Варшава відбудеться 12 міжнародна наукова конференція з проблем зберігання фруктів у регульованому та модифікованому газовому середовищах (контрольована та модифікована атмосфера), яку під егідою міжнародної Асоціації наукового садівництва (ISHS) проводить польський Інститут садівництва. (Уманський НУС є членом ISHS 11 липня 2013 року).

31.03.2017
Вийшов з друку збірник матеріалів міжнародної наукової Інтернет-конференції "Інновації в садівництві"Читати повністю

Вийшов з друку збірник матеріалів міжнародної наукової Інтернет-конференції "Інновації в садівництві" проведеної кафедрою плодівництва і виноградарства Уманського НУС 10 березня 2017 року.

31.03.2017
Представники компанії А.І.К. LTD запросили студентів-бакалаврів  31-п і 32-п груп на стажуванняЧитати повністю

Представники компанії А.І.К. LTD запросили студентів-бакалаврів 31-п і 32-п груп на стажування

17 березня 2017 року студенти-бакалаври з 31-п і 32-п груп заслухали повідомлення про набір студентів на стажування в компанію А.І.К. LTD під час зустрічі з представниками компанії.

10.03.2017
Сьогодні розпочала свою роботу Міжнародна наукова Інтернет-конференція "Інновації в садівництві"Читати повністю

10 березня 2017 року в Уманському національному університеті садівництва розпочала свою роботу Міжнародна наукова інтернет-конференція на тему “Інновації в садівництві”. Доповіді продовжують надходити! Надсилайте свої відгуки слід на адресу поштової скриньки vmaiboroda@meta.ua і ми розмістимо їх на в розділі =Обговорення=.

06.03.2017
Участь науково-педагогічних працівників Уманського НУС у конференції «Майстерня садівництва»Читати повністю

02 березня 2017 року в смт. Сутиски Тиврівського району Вінницької області відбулася конференція «Майстерня садівництва» організована компанією «Сингента». Серед учасників і доповідачів були представники Уманського національного університету садівництва.

26.11.2019 р. буде проведено ІІІ студентську наукову Інтернет-конференцію =Інновації в садівництві=
26.11.2019 10:30

Запрошуємо до участі в ІІІ студентській науковій Інтернет-конференції "Інновації в садівництві". Дата проведення - 26.11.2019 р.

Засідання міжкафедрального наукового семінару
Засідання міжкафедрального наукового семінару "Плодоовочівництво і виноградарство"
27.11.2019 13:00

Порядок денний: 1. Попередній розгляд дисертаційної роботи ПОЛУНІНОЇ Олександри Василівни на тему: «Способи вирощування двопровідникових саджанців яблуні на підщепі 54-118 у Правобережному Лісостепу України» на здобуття наукового ступеня кандидата сількськогосподарських наук зі спеціальності 06.01.07 – плодівництво. Запрошуються члени семінару, науково-педагогічні працівники, аспіранти, магістранти та всі бажаючі.